Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha valaki aki udvarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki aki udvarol nektek és ti akár egy hétig sem válaszoltok neki az egyértelműen és kizárólagosan azt jelenti, hogy egyáltalán nem érdekel a srác, és jobb ha egyáltalán nem is álmodozik?

Figyelt kérdés

Ez minden esetben kizárólagos vagy vannak kivételek?

Esetleg élethelyzetből adódó kétségek, vagy önbizalomhiány vagy az a tény hogy még nem tudja mi legyen és kivár?


2019. jan. 25. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az a tapasztalatom, hogyha valakit valaki érdekel akkor amint tud, szakít időt arra, hogy beszélhessenek és válaszol neki.


Nyilván azért nem kapsz választ, mert nem érdekled.

2019. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnálatos. Igyekeztem pedig. Nem tudom mit rontottam el.
2019. jan. 25. 22:33
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Egy hétig nem válaszolni?


Ne viccelj...!

Egy pillanatig se "várj rá" tovább...

Nincs olyan élethelyzet, ismétlem NINCS, hogy az ember ne tudjon üzenni annak, aki igazán nagyon tetszik neki, hogy bocsi, de ez meg az történt, és most nem igazán tudunk beszélni/találkozni egy darabig stb. stb....


Ne akarjunk már mindig, mindent megmagyarázni...


Megmondjam mikor nem TUD jelentkezni egy ember?


Pl., ha elrabolták, meghalt, levágták a kezét és kivágták a nyelvét, kómába esett...na ilyen esetekben tényleg nem tud jelentkezni, minden más mese habbal!


Mégsem érdekled, és azt hitte, ha ezt nem mondja meg akkor kevésbé lesz bunkó, és biztos idővel levágod mi a szitu...

2019. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit rontottam el, mivel értem ezt el.
2019. jan. 25. 22:48
 5/16 Clay Morrow ***** válasza:
40%
Lehet semmivel, a mai nőkből ez telik.
2019. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én nem ilyen embernek ismertem meg habitusából adódóan sem, egy jó ember, akit sokra tartok ezért is vagyok kissé meglepve.


Lesz ami lesz.

2019. jan. 25. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva van.

Én 3 napja várok választ egy sráctól.


Ha egyáltalán kapok.

2019. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsón e add fel én sem teszem, türelmes ember vagyok. Kicsit belelátok a szituációba de lehet hogy tévedek. Vannak lassú reagálású és hezitáló emberek.


Azt kell hogy mondjam hogy nők részéről ez talán elfogadottabb. Ha a srác nem ír az talán még egyértelműbb.


Találkoztatok is már, vagy még csak írásban kommunikáltok?

2019. jan. 25. 23:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Csak írásban. Nagy köztünk a távolság.

Viszont egy bocs, de nem, vagy valami hasonló azért jólesne, mint ez, hogy nem ír.

2019. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Sok ilyen ignoráló csaj van sajnos.

Én egy társkereőn ismerkedtem meg egy csajjal,majd ő jelölt be engem facebookon,én vezettem a beszélgetést, ő csak egyszavas válaszokat adott. Utána törölt az ismerősei közül.

Ne mindig magadba keresd a hibát,sok csaj csak unatkozik,élvezik hogy sok kan koslat utánuk. Majd lesz egy csaj aki nem szórakozik így veled. Örülj hogy megszabadultál az ilyenektől.

2019. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!