Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mik azok a dolgok amiket ha megtudtok egy férfiről elriaszt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az anyucipicifia az egyik, de mik vannak még? Legjobb ha valós tapasztalatot írtok, hogy menekültetek mikor ezt a tulajdonságot.

2019. jan. 26. 14:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*menekültetek mikor megtudtátok ezt a tulajdonságot.
2019. jan. 26. 14:01
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha sűrűn hallom azt, hogy "ahogy gondolod".

Én kimondottan a hatàrozott, életképes férfiakat tartom vonzónak.

2019. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy képzelem, hogy egy férfit is nagyon hasonló dolgok riasztanak el egy nőtől mint fordított esetben, ezekre a

szempontjaidra támaszkodhatsz.

2019. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

- lustaság (akár háztartásra, testmozgásra vagy akár tanulmányokra, munkára értve, nem szeretem a lusta embereket)

- cigi, drog teljesen kizárva

- nyomulás (nem bírom, ha rögtön az ismerkedés elején rámakaszkodnak, mint akik nem tudnak kapcsolat nélkül élni, persze idővel szeretek minél többet a barátommal lenni, de nem egyből a legelején)

- ennek az ellenkezője is kizáró ok, mikor valaki annyira elvan egyedül és olyan ritkán akar találkozni, hogy úgy érzem, az sem zavarná, ha nem lennék neki

- igénytelenség (ezt gondolom nem kell részletezni)

- pesszimista, negatív világlátás, olyan, aki csak visszahúz


Nagyjából ezek.

22L

2019. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Önbizalomhiány,túlzott beteges féltékenység,gyerekei vannak,nem egyedül él.
2019. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha szexista.
2019. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
2-es ahogy gondolod! :'D
2019. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Cigi, alkohol. Úgy menekültem, hogy nem jöttünk össze.


Ha motorozik. Már halt meg ismerősöm így, akivel alakult valami. Vagy ha tűzoltó.ezeket lezárom elején, sajnos pánikolós vagyok.


Biszex

Bunkó

2019. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

3-as: "

Én úgy képzelem, hogy egy férfit is nagyon hasonló dolgok riasztanak el egy nőtől mint fordított esetben, ezekre a


szempontjaidra támaszkodhatsz."


Nem éppen. Bár vannak közös pontok, de rengeteg ellentét is van. Pl. egy nőnek elnézik, ha nincs egzisztenciája, egy férfinak kevésbé. Ugyanakkor egy férfinak elnézik ha kopasz, egy nőnek már nem annyira. És még sorolhatnám.

2019. jan. 26. 14:32
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Alkohol, cigi, drog, hűtlenség, tiszteletlenség, agresszivitás, önutálat, önzőség, lustaság, elhízás, nem foglalkozik az egészségével, nem szereti az állatokat és a természetet, van gyereke egy másik nőtől 30 alatt, papucs, fogához veri a garast, elszórja minden sz..ra a pénzt, motiválatlan, céltalan, pesszimista, negatív, divatmajom, nem család centrikus, munkamániás, kárörvendő, irigy, önbizalomhiány, féltékenység..stb.
2019. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!