Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha az online es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha az online es a telefonos kapcsolattartás a személyes találkozók számával és azok időtartamával fordítottan arányosan változik?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal társkeresőn, aki nagyon megtetszett. Sokat beszélgettünk messengeren, aztán találkoztunk, személyesen minden nagyon jól alakult, de minél több időt töltünk együtt, minél jobban alakul a személyes találkozó, annál kevesebbet keres messengeren, ill telefonon, illetve egyáltalán nem keres. Ha en irok rá, akkor tőmondatok és lerázás. (Az elején sokat irt, keresett) De mindíg meg van beszélve a következő randi, heti 5 alkalommal látjuk egymást, és az mindíg olyan jó.

Mi ennek az oka? Probléma ez egyáltalán?



2019. jan. 31. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle.
2019. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj annaj hogy a csaj nem lóg folyton messengeren meg a telefonján és inkább személyesrn találkoztok. Ha kételkedsz abban hogy haladtok-e valamerre beszélj vele, kérdezz rá. De szerintem nincs azzal baj ha többet találkoztok és kevesebbet irogattok. Legalábbis én a személyes találkozás híve vagyok. De kérdezz rá.
2019. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Karena26 ***** válasza:
100%

Abszolút normális, hogy heti 5× személyes találkozó mellett elmaradnak az online és telefonos kommunikációk!

Egyáltalán nem probléma, sőt, előny!

Ha mindent megbeszéltek távolról, akkor nem lesz miről beszélgetni, ha együtt vagytok.

A kapcsolat elején még tök normális, hogy telón meg messengeren órákat lógtok együtt, írásban próbáltok minél többet adni magatokból egymásbak, mert még sok az új infó, és ezek a lehetőségek vannak.

De ti már a kapcsolat következő fázisába léptetek! Próbáld vele megosztani magad csak a személyes talik alkalmával, s élvezni a társaságát! :)

A többi módot a helyedben elengedném, hogy meg ne unjátok egymást hamar, be ne sokalljatok! ;)

2019. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A #3 választ külön köszönöm szépen! :)
2019. febr. 1. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!