Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyert erzem ilyen furcsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyert erzem ilyen furcsan magam? Tul tokeletes baratot akarnek, vagy inkabb a regit?

Figyelt kérdés

Volt egy srac aki tetszett egy darabig, de aztan vegul nem lett semmi koztunk. Egyesek szerint en szinte mar \'szerettem\' ot. Szerintem ez annyira nagyon nem igaz, de valami lehet benne.

Most viszont tobben kozelednek hozzam, es egyszeruen felek a tudattol hogy baratom legyen. (egy eve volt egy baratom...de azota nem volt mas). Nem tudok abba belegondolni, hogy jarjak egy fiuval, akinek en tetszem, viszont engem nem nagyon fogott meg benne valami. Ez mitol van ? Attol, hogy meg mindig a masik sracrol \'abrandozok\' vagy, hogy tul tokeletes baratot szeretnek magamnak ?


2008. nov. 8. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom mit értesz az alatt hogy téged nem nagyon fogott meg benne valami...de hát arra kár lenne várni, hogy úgy egyszercsak mint a villámcsapás, úgy jön a szerelem, mert az elég ritka. szóval szerintem adj nekik esélyt, már akiről el tudod képzeli, hogy jobban megkedveled és majd meglátod mi lesz.

hát ha a másik srácról ábrándozol még mindig, az öreg hiba..." a lovacska elszaladt" ahogy a republic énekli, szóval inkább élj a mában.

az se gáz, ha nem tetszik egyik fiú sem, akiknek te tetszel. addig is élvezd az egyedüllétet:)

tökéletes ember pedig nincs, ezt nyilván te is tudod szóval ne legyenek megvalósíthatatlan igényeid.

2008. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én hasonlóképp voltam, amikor szakított velem a barátom. Aztán én is elgondolkodtam, hogy miért irtózom attól, hogy vmelyik pasival járjak, akik udvaroltak. Aztán úgy döntöttem, nem érdekel, és csak saját magamra fogok figyelni. A régi kapcsolatot igyekeztem lezárni magamban, és jól éreztem magam a bőrömben. Aztán a szakítás után kb 1 év múlva elkezdett udvarolni egy srác, aki szintén nem igazán jött be, de a 3. alkalommal megmozdított bennem vmit. Azóta 2 és fél éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem. Sok sikert neked is!:)
2008. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!