Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek a normális fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a normális fiúk? Szeretnék már végre egy első barátot de nem olyat aki iszik, cigizik stb. Már nem vagyok benne biztos hogy létezik-e egyáltalán olyan akit én keresek.16/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező. Én pontosan ilyen vagyok. Sem nem dohányzom, és nem iszom alkoholt. Gimiben tanulok. Eléggé céltudatos fiú vagyok. Én is nagyon szeretnék egy olyan lányt, akinek ilyen elképzelései vannak.
2011. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem vesztünk el csak nehéz minket megtalálni :D. Amúgy lányból is nehéz ilyet találni vagy még nehezebb. Én is épp "ezen dolgozok" Lényeg, hogy ne add fel :D
2011. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha valaki dohányzik, és heti egyszer megiszik pár sört a barátaival, akkor már nem normális? :D
2011. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: hát van, akinek visszataszító, ha dohányzik a pasija/csaja.

Mellesleg énis "normális" vagyok...:D 19/F

2011. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem dohányzom, de ha úgy adódik akkor bizony tudok inni haverokkal, de ez nem olyan sűrűn fordul elő, ettől még normálisnak tartom magam.

Viszont hol van olyan értelmes, normális lány aki nem krva, nem buta, van egy kialakult képe a világról, és nem használja ki a normális fiúkat? Mer lassan én sem hiszem, hogy van ilyen. :)

2011. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok izomagy,cigis,drogos,alkoholista nagy pofájú pasi. ÉS nekem is kéne egy normális lány . 17/F
2011. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Drága válaszolók, inkább küldjetek privátot a lánynak és hajrááááááá!:)
2011. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tűntek el a normális fiúk, és pont, hogy nem ilyen nem iszik nem cigizik fiút nehéz találni

hanem olyat akik nem csak azért jár veled, szeret, és nem tiszta bu*is cuccokba jár...

2011. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tűntek el a normális fiúk, és pont, hogy nem ilyen nem iszik nem cigizik fiút nehéz találni

hanem olyat akik nem csak azért jár veled, szeret, és nem tiszta buzás cuccokba jár...

2011. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!