Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találhatok-e ilyen szuper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok-e ilyen szuper csajt, aki még szép is és aszerint él amit belinkelek!? Mennyi esélyem van rá és hol keressem? Falus lánykát keressek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 30. 19:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
olyan kézikönyv nincs, amely leírja h milyennek kéne lennie a pasiknak ahelyett h egész nap a pö.csüket verik, nem értenek semmihez, hisztisek és azt hiszik ettől függetlenül h nélkülük megáll az élet?!
2010. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
te hulye vagy.. :D én éppen egyetemre iratkoztam, h aztan legyen 1 jó munkám, és h ne kelljen pasi ahhoz, h jól éljek, és még én nem teszek le semmit az asztalra? és a szexet miért is nem szabad élveznem? vagy az csak a pasik kiváltsága? :) bocsi, nem tudtam.. mi csak tegyük szét a lábunkat, amikor nektek éppen megviszket a farkatok, és még véletlenül se érezzünk semmi élvezetet? szánalmas vagy.. nem sok szépet tudsz okozni a baratnodnek.. :D
2010. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
59%
Ez talán még abból az időből van, mikor a nők nem dolgoztak. Így talán valamennyire jogos lenne. Igazából ha egy férfi is legalább ennyit megtesz a kedveséért, akkor nincs baj az efféle elvárásokkal.
2010. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
67 % - os, harcra fel?? :)
2010. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
persze hogy találhatsz! a temetőbenXD úgy az 1800as években élt nőket keresd jó? lehet már nem olyan szép mint volt:)
2010. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ha valaki biztosít nekem olyan életszínvonalat, hogy én munka nélkül úgy tudjak élni ahogy szeretnék, akkor megfőzök neki és mosolyogva várom... de ahhoz FÉRFI kell, hogy egy nő NŐ lehessen és sajnos FÉRFIAK nem hemzsegnek az utcán, sőt... :-/
2010. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
de okos vagy, élvezheted ez természetes csak közben ne tégy úgy mintha ezzel milyen nagy dolgot tennél egy pasinak, meg hogy te milyen sokat érsz... na menj békével.
2010. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
A kézikönyv olvasása közben majdnem elcsöppentem.
2010. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Keresd meg a könyv párját és,ha olyan pasi vagy amilyen a leirtak akkor van remény,hogy párra lelsz.
2010. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy főzzek minden nap, meg mosolyogjak, meg még kussoljak is, ja meg a gyerekek is csendbe legyenek, zaj se legyen, hát akkor mi legyen???? Te egy ki*aszott nagy se*gfej vagy!!! Azt hiszed te sz*rtad a spanyol viaszt vagy miből vagy te aranyból? Hát ezzel fel*asztad az agyam!!! Majd ha te is csendbe maradsz amikor a nő unja a hülyeséged, meg hozol haza mosolyogva minden nap dollár milliókat akkor várj el ilyet egy nőtől.
2010. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!