Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találhatok-e ilyen szuper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok-e ilyen szuper csajt, aki még szép is és aszerint él amit belinkelek!? Mennyi esélyem van rá és hol keressem? Falus lánykát keressek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 30. 19:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Legalább nekem papírom is van róla, nem csak látens vagyok.
2010. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Persze, igen. Biztos vagyok benne, hogy már meg is találtad. Úgy szólítod: Anyuci! Kinyalja a segged kiskölyök korod óta, etet, itat, ruhát ad rád, fizeti minden szarodat (gondolom, a netet is ő finanszírozza). Ez egyébként annyira tipikus a mai pasikál... Ne társkeresés címen adjatok fel hirdetést, meg menjetek bulizni, inkább: ANYÁT ÉS DUGÓTÁRSAT KERESEK NAPI 24 ÓRÁRA, HETI 7 NAPRA -jeligével. Gratulálok. Ezen felül pedig az előttem szólók nagy részének igaza van. Majd HA megkeresel annyi pénzt EGYEDÜL, hogy el tudj tartani egy CSALÁDOT akkor lehet ilyesmiről beszélni. Kiemelném, hogy itt és most nem arról van szó, hogy "ha elég a pénz, szétdobom a lábam", csupán arról, hogy egy mai férfi (akár férfi, akár utánzat) nem keres annyit, hogy jó körülmények között tudhassa a családját.

20/L

2010. júl. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én is ezért szenvedek, így mi értelme van élni?
2015. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!