Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a Photofeeleren 5.1/10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Photofeeleren 5.1/10 pontot kapok, akkor átlagos férfiként miért van az, hogy képcsere után 10-ből 9 lány olajra lép?

Figyelt kérdés
Csak nem lehetek olyan ronda férfi, ha egy névtelen oldalon 5,1/10 pontot kapok. Ráadásul 3 barátnőm volt már, de akkor miért van ez, hogy fotókon nagyon kevés nőnek jövök be és az életben sem flörtöl velem senki?
2019. febr. 5. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem tom minek kell kérdést feltenni ha nem tetszenek a válaszok és mindet le kell pontozni. Menjél te a keczibe öcsi.
2019. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Bocs de 5,1 pont szerintem se számít olyan jónak.
2019. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%
5 pontoddal kb esélyed van max egy 3 pontos csajnál ez a mai világ, bár egyéjszakásra náluk sem, mert kap ő is jobbat, ráadásul a nőket fentébb pontozzák alapvetően, szokj hozzá.
2019. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát, érdekes. Több nőtől megkaptam már, hogy jóképű vagyok, igaz, hogy többen vannak, akik szerint nem igazán. Akkor eléggé megosztó vagyok. 5,1 pont az average, tehát átlag. Ez nem rossz. Volt már itt is nő, aki tök jól nézett ki szerintem, aztán ott kapott 5 pont körül.
2019. febr. 5. 23:44
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Párom képét együtt feltettük, kíváncsiak voltunk. 5,6 sikerült, ennek ellenére a való életben futnak utána a lányok, MINDIG is így volt.


Szóval egyrészt egy fotó nem mindig mérvadó, ahogy egy ilyen oldal sem. ha nem a címlapról léptél le, akkor ott sem fognak felpontozni, közben lehet, hogy a való életben osszetennek a kezüket is.


A személyes siker viszont a kisugarzason, testtartason, stiluson is mulik. Nagyon. lehet, hogy egy srac egy bizonyos ruhaban, hajjal, stilussal atlag alatti, de a megfelelo stílussal es frizuraval siman atlagos is lehet.


remélem értesz

2019. febr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi előnytelen képet tesz fel netre ismerkedéskor. Néha nem is értem hogy mit várnak? Mit? Csodát talán?
2019. febr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%
# 16 Csak rád várnak. Lehetőleg legyél fehér lovon.
2019. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
19%
Mert a nőknek nem kell átlagos kinézetű férfi.
2019. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az is elég mérvadó lehet, hogy milyen lányoknál próbálkoztál, nem?

Lehet, hogy egy másik átlagos lány elfogadna ilyennek, de egy kicsikét is csinosabb, jobb csaj már nem, pláne akkor ha a kinézeted mellett a személyiségben sem vett észre bármi érdekeset, ami megfogná.

2019. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Rockarc ***** válasza:

Erdekes, hogy a matekot emlitetted Kerdezo. Nalunk foiskolan a matek 60%-ig 1-es volt. En is hajlok a #7-es valaszolo fele, ha keppel akarsz hoditani, az 5.1 az marha messze van a belepo kategoriatol IS.


42F

2019. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!