Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne ezt így elkezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ezt így elkezdeni?

Figyelt kérdés

Tavaly jártam egy csajjal, nagyon szép, és nagyon könynen az ujja köré csavart, egy hétre rá szakított, mivel én kollégista voltam és neki ez sok volt. Azt mondta nagyon szeretett, és a legjobb barátnője is folyton ezt mondogatta..

nemrég elkezdtünk újra beszélgetni és kezd nyomulni, de tegnap mesélte egy lány barátom hogy kérdezte tőle, hogy nem e tud egy helyes rendes pasit. érdemes lenne belemennem a "játékba"?


2010. jún. 30. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj bele, félidőben úgyis kiderül, hogy mit is akar pontosan.
2010. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg:)
2010. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, még gondolkozok, amúgy én 18f ő 16l
2010. jún. 30. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Va'gd gerincre.
2010. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy érdemes volna e

ne hagyd hogy a csaj játszon veled

" se veled se nélüled kapcsolat " NEM VEZET SEHOVÁ

és ha ősztöl újra kollégista leszel akkor megint dob?

te tudod..vannak más lányok is a földön

egy tapasztalt csajszi :)

2010. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

másik sulim van azóta:)


nem vágom gerincre, az nem én lennék.

2010. júl. 1. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!