Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál egy sportos, értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál egy sportos, értelmes, sikeres, jó fej férfival, aki arcra csúnya?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 11:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Amennyiben vonzónak tartom, igen... ha nem, miért randiznék vele?
2019. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Tudsz valakit vonzónak tartani, aki arcra nagyon nem helyes?
2019. febr. 8. 11:09
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
Számomra fontos, hogy tetszen az illető arca. Ha az nem tetszik, akkor nem randizok vele.
2019. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
30%
Ha van pénze.
2019. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%

Nem.


32F

2019. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Ez relatív, ha nekem nem tetszik és még csak nem is fog meg semmivel, akkor nem.
2019. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

#2

"Tudsz valakit vonzónak tartani, aki arcra nagyon nem helyes?"

Kinek mi a helyes.

Benedict Cumberbatch rengeteg nő szerint helyes, számomra abszolút nem vonzó. Adam Drivert sok nő kiröhögi az arca miatt, szerintem jól néz ki.

Simán tudnék vonzónak tartani valakit, aki általános felfogás szerint "nem helyes".

2019. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
63%

Az egyik legjobb haverom nyúlszájjal született és az orvos nem végzett túl szép munkát, szóval tudok erre válaszolni. A srác nagyon okos, intelligens, humoros, de a nők nem tekintik férfinek bármit is csinál. Barátnak kezelik, segítséget kérnek tőle mert tudják hogy okos, élvezik a társaságát és annyi.

Éppen beszélgettünk erről, hogy érdemes lenne megműteni az arcát valami profi plasztikai sebésszel hátha tud rajta javítani, mert így egyedül marad.

2019. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
47%
Ha van elég pénze, akkor nem "csúnya" az arca, hanem "karakteres". 😎😎
2019. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

A szépség végtelenül relatív. Ha nekem nem tetszik valaki ettől még másnak bejöhet. Volt egy osztálytársam aki magas volt kisportolt (vízilabdázó) de számomra annyira taszító volt az arca hogy ha ő lett volna az utolsó férfi a földön inkább a nőket választom. Ehhez képest egy átlagos külsejű jó testalkatú csajjal van együtt évek óta. Mivel se a csajt se a srácot nem kedveltem a belső értékeiket nem ismerem ezért hagyatkoztam a külső paraméterekre.

Ha számomra taszító valaki arca lehet akármilyen jó pasi ( ez fordítva is igaz) viszont nem ragaszkodom hozzá hogy kifejezetten tetszen. A volt párommal 4 évet voltunk együtt úgy hogy nem tartottam kiemelkedően szépnek. Átlagos volt de a jelleme megfogott így nem érdekelt.

2019. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!