Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a pasiról, aki ezt mondja?

Figyelt kérdés

Tehat kapcsolat elejetöl leszögezte , hogy anyagilag nem tud es nem akar segiteni mert nem erröl szól egy kapcsolat

Amúgy nagyon szeret es odavan , de ennyi .

Most lenyegtelen hogy milyen az anyagi helyzete . Maga a kijelentese milyen erzelmeket ebreszt bennetek?

Tud szeretni egy ilyen ember ?

Valtozhat e a hozzáállása?

Nem e sertö ez a kijelentése ?



2019. febr. 9. 01:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább rólad gondolom azt, hogy meg vagy kattanva, azért kérdezed meg ezt naponta. Rohadtul unalmas már. Kérj meg valami fiatalt, hogy segítsen neked regizni valami rosszlányok pénzért bármit oldalra, mert amíg nem találsz egy eltartót, addig itt vered majd magad nekünk...
2019. febr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Azt gondolom, hogy ez teljesen alap. Ha wl akarsz valamit érni anyagilag, akkor dolgozz meg érte te, kész és pont, mondom ezt nőként.
2019. febr. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Volt rá oka, hogy mondja? Én is tehetősebb vagyok, de ilyet nem mondanék soha, én is segíthettem volna a pasijaimat, de mi okból? Én megoldom a dolgaimat, de a saját részét állja, ezt én is elvárom, nem fogok nyaralásokat fizetni senkinek, a saját részemet állom.
2019. febr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindegy h kocsit házat nem vesz vagy még egy szál virágot se,de tegyem szét mint egy robot üritőtartály.. Utobbi megy a kukába nálam..
2019. febr. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Úgy mondod, hogy tedd szét, mintha neked nem lenne ugyanakkora élvezet vagy jobb. Alap a virág, de az is, hogy én szétteszem ő meg úgy meg csinál, hogy járni sem tudok.
2019. febr. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Tökéletesen igaza van! Ha már az ismerkedés elején csak a pénz számít, ott nincs érzelem.

Te meg olyan buta, vagy mint a tök. Első randin elsorolod a tarifád? Vagy hogy jut minden napra egy kérdésed, hogy a pasid nem akar anyagilag támogatni, ezért jogos-e ha kidobod?


Csak egy kis tanmese. Válás után, két gyerekkel, elkezdtem ismerkedni egy férfival. Anyám is ki volt akadva, hogy miért nem egy pénzes, idősebb palimadarat keresek, aki anyagilag kisegít. Ugyanis az én pasim pont munkanélküli volt, és fiatalabb. Azt nem is tudta, hogy volt rá példa, hogy én adtam "kölcsön" neki vonatra, hogy haza tudjon menni, vagy ki tudjon jönni hozzánk.

Aztán eltelt pár év. Ez a srác ma már a férjem, és épp ő tart el engem. Ketten együtt jutottunk el idáig (támogattam, hogy új szakmát szerezzen), de most olyan anyagi helyzetben élek mellette, amiről régen nem is álmodtam.

És azért mégiscsak jobb egy jóképű 34 éves mellé feküdni este, mint egy 64 éves öregemberhez. 😉

2019. febr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, nem volt ennek valami előzménye, hogy ezt mondta a pasi? Esetleg céloztál rá, hogy éppen anyagilag rossz passzban vagy, vagy hogy mennyi kiadásod lesz mostanában (bármi miatt), szóval volt valami ilyesmi? Már csak mert nehezen tudom elképzelni, hogy egészséges lelkű pasi ezt csak úgy benyögi, mondjuk egy kávézás közben, vagy séta közben, minden előzmény nélkül.
2019. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Jó a kérdésfeltevés, amit a 7-es válaszoló kérdezett... Teljesen jogos.

De, ha Te azt mondod, hogy szerinted semmi meg nem előzte ezen megnyilvánulását... azért attól még lehetett némi ráutaló nem-verbális üzenet... Persze pl. neki is lehetnek "rossz" tapasztalatai elődeiddel kapcsolatosan. De, ha az sem volt neki, akkor a neveltetésében, kondicionálásában keresendő az ok.


1. Viszont tehetsz fel neki kedvesen is súlyos kérdéseket. Mint pl. hogy

- Miért gondolod, hogy fontos volt ezt közölni velem? - vagy

- Szerinted... pontosan miről kell szóljon egy kapcsolat, a mi kapcsolatunk? - ami persze egy kissé hülyén hangzik, olyan dedósnak... igaz. De itt nem is a válaszban lenne a lényeg, hanem AHOGYAN rá-REAGÁL a KÉRDÉSRE. Ez maga fontosabb, mint amit aztán szavakban kifejez.

2. Tud-e szeretni egy ilyen ember? - Persze, ettől még TUDHAT.

3. Igen, Változhat a hozzáállása is. - (Te is tehetsz lépéseket ezért)

4. Nekem nem lenne sértő, mert kezdeti "butaságnak" tartom... olyan butaságnak, amely lehet egy őszinte és spontán elszólása. Aminek persze előnye is van: maga az őszintesége. Ez (ami elég ritka felnőtt korban) igazából nagyobb kincs, mintha tenné a szépet, ontaná a bókok garmadát, miközben csak arra gondol... - de jó lenne már "két vállra fektetni"... Hmmmm...

No, szóval Te döntsd el, hogy számodra mennyire sértő, avagy inkább hozzásegít téged az Ő személyiségének tisztán-látáshoz... Hogy aztán el tudd dönteni: Hozzád való-e, vagy sem. Mert, ha azt érzed... őszinte veled szemben (még ha nyers is), akkor hozzásegít. Ha viszont szépeleg csak, bókokkal halmoz el és nagyon a kedvedben akarna járni... talán már túlságosan is... akkor már nem annyira.

(Ahogyan szokták mondani: - Akar Valamit!)

De azt azért tudnod kell, hogy őszinteséget csak úgy várhatsz el tőle, ha Te magad is az vagy vele szemben. Ami persze kockázattal jár... de hát tudod Te is: Kockázat nélkül nincs siker! Párkapcsolatban éppúgy, mint az üzleti életben...


AZ ERŐ legyen Veled!

2019. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Azt kellene tudni, hogy milyen szövegkörnyezetben mondta, miről volt szó akkor, és akkor lehetne tudni, hogy nem sértő-e a kijelentése. De azért furcsa, ha minden ok nélkül ilyesmit mondott. Az azt jelenti, hogy nem akar komolyan foglalkozni veled.
2019. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kérdeztem hogy miert volt ezt fontos közölni , azt mondta hogy azert mert ö öszinte . Es remeli ertekelem

Es hogyan latja a kapcsolatunkat ?

Azt mondta hogy nem anyagiakban hanem szeretetben szerelemben akar reszesiteni , es persze hazasodniakar

De kinek kell egy szerintem zsugori ember ?

Dugja fel a szeretetét

2019. febr. 11. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!