Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon kéne vele beszélnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kéne vele beszélnem?

Figyelt kérdés

Szoval elnezest hogy ilyennel jovok ide de mar tenyleg nem tudom mi legyen.

Szoval Tinderrol megismertem egy sracot.Tok jol elbeszelgetunk kulsore belsore tetszik...de valahogy ugy erzem h valami nem stimmel.

Szoval mar egy het beszelgetes utan (nem talalkoztunk egyszer sem eloben) mar olyanokrol beszelt hogy o milyen ajandekokat szeretne nekem venni meg milyen nyaralasokra szeretne elvinni mert hogy mennyire kedvel engem es mennyire oda van...stb

Igy epphogy csak elkezdtunk beszelgetni es mar ennyire nyomul es egyszeruen nem tudom mit gondoljak,nekem ez az elejen nagyon fura es mondtam is neki hogy ez nekem nagyon gyors.(Hiszen honnan tudnank h tenyleg tetszunk e egymasnak ha meg nem is randiztunk)

A valasza erre az volt hogy hat o csak kedveskedni akart mert bir engem

Illetve hogy egy tenyleg nagyon jokepu izmos tehetos pasirol beszelunk.

(Fake profilrol szo nincs...)

Es nem all ossze a kep h miert pont engem akar es h miert zudit igy ram hirtelen mindent...

Es azon gondolkozom hogy most akkor hulyenek vagyok e nezve es csak az agyba akar vinni(vagy ennel meg rosszabb) vagy csak k tenyleg ilyen nyomulos..vagy igy akar tetszelegni

Bocsanat hogy ilyen hosszan irom...

De nagyon orulnek tanacsoknak/velemenyeknek hogy van e okom rosszat feltetelezni vagy csak tul gondolom.

Elore koszonom az ertelmes valaszokat!

22/L



2019. febr. 12. 21:45
1 2
 1/15 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem ez a csojazasi strategiaja, kiemelte az osszes jo tulajdonsagat. Neki eppen a penz az. Innentol nalad pattog a labda, hogy harapsz-e a csalira, vagy tovabballsz. Majd valaki raharap, mert vannak olyanok is.


42F

2019. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Vagy igazat mond, te pedig hibát követték el azzal, mikor ennyire magad felett választottál, ugyanis nem hiszed el, hogy téged akar.

Mióta beszéltek? Miért nem találkoztatok még?

2019. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Karena26 ***** válasza:
44%

Miért ne tetszhetnél neki ennyire?

De be kell vallanom, a külföldi nyaralások hallatán futkos a hideg a hátamon. Az jutott eszembe, hogy lehet, hogy ő egy "felhajtó", aki külföldi sz€xrabszolgaságba ad el lányokat. Amúgy minden más is stimmel egy felhajtónak, amit mondtál vele kapcsolatban. :/

Sztem találkozzatok nyilvános helyen, de semmi képpen ne szállj be a kocsijába és ne menj fel hozzá lakásra!

Az ilyen alakok akár fél évig is képesek intenzíven udvarolni egy (néha párhuzamosan több!) nőnek, elhalmozni ajándékokkal, romantikázással, akár össze is költöznek, mire rá tudja venni a nőt, hogy menjenek külföldre nyaralni... :(

Ne legyen igazam, de legyél nagyon éber, ne bízz meg benne, puhatold ki a múltját, munkahelyét, de legfőképpen higgy a női megérzésednek, ha érzed, hogy valami nem klappol, menekülj!!!

2019. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi sem tudjuk. Honnan is tudnánk?


Azért légy óvatos és ne vedd túl komolyan. Feltehetően másoknál is nyomul. Találkozzatok minél hamarabb és akkor többet fogsz tudni.

Illetve attól is függ, mennyit és miről beszélgettetek eddig. Csak felszínes dolgokról vagy többet is megtudtatok egymásról?


A pénzzel menőzés taktikáját követi, ami feltehetően be szokott neki válni vagy nincs igazán gyakorlata és azt hiszi, ez így jó lesz.


Ne támadd le, de villogjon a piros lámpa.

2019. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hat igazabol harom hete intenziven minden nap beszelunk

Reggel vele kelek este vele fekszem...

Folyamatosan ir...

Az egyik kommentelo aki azt irta hogy hibat kovettem h folottem allot valasztottam v h belementem..

Ez igaz...de egyatalan nem zavarna ha nem lennenek ezek a furcsa dolgok amiket leirtam...akkor orulnek neki h van egy jokepu rendes pasim es kesz..

De ahogyan egyikotok irta van egy rossz noi megerzesem...es igen az is atfutott az agyamon hogy mivan ha lanyok elrablasaval foglalkozik...

Tudom hogy eros..de nem veletlenul jutott eszembe rajtam kivul masnak is...

Szoval ezek utan nem tudom hogy talalkozzak e vele egyatlan hiszen ha talizunk ott is ugyanugy meg tudja jatszani magat...


Koszonom mindenkinek a valaszokat...segitett de meg mindig picit tamacstalan vagyok.

2019. febr. 12. 22:14
 6/15 A kérdező kommentje:
Azert nem talalkoztunk mert kulfoldon van munkaugy miatt...
2019. febr. 12. 22:15
 7/15 A kérdező kommentje:

Es azert nagyon furcsa nekem h ennyire tetszem neki elvileg hiszen par nap utan mar leirta h odavan kb ertem

Par nap utan nem lehet annyira megismerni valakit hogy ilyet kijelenthessen...

2019. febr. 12. 22:16
 8/15 A kérdező kommentje:

Elég sok mindent elmondott magarol(ami vagy igaz ugye vagy nem)

De uzleti reszletekbe is beavatott...meg multbeli kapcsolatokrol is volt szo...csalad

Minden...

2019. febr. 12. 22:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Idealizál,mert vágyik egy kapcsolatra,az összes ilyen szintű vágyát kivetíti Rád,aztán mikor találkoztok vagy nem sokkal később eloszlik a rózsaszín felhő.Te meg úgy érzed átvert,mert szó nélkül lép le.
2019. febr. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor jobban jarok ha hagyom ezt az egeszet koztunk,nem?...
2019. febr. 13. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!