Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hadjam vagy tartsak ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyadpasijavagyok kérdése:

Hadjam vagy tartsak ki?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy lánnyal ismerkedni. Minden rendben volt nyomult rám akart mind addig ameddig észre nem vette hogy jó nálam. Miért van ez? Mit csináljak?

2019. febr. 13. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ismered a Scooter számot? The chase is better than the catch. Engem is addig érdekelnek a dolgok, amíg meg nem kapom. Ésszel csináld, most hagyd. Nekem sem kell, ami könnyen jön, unalmas.


N

2019. febr. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Igen, "hajad".

32/f

2019. febr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
A lányok ilyenek, de a helyesírási szótár még mindig ott van neked, érdemes lenne vele is foglalkoznod.
2019. febr. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Karena26 ***** válasza:
Miben is akarsz kitartani? :D
2019. febr. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Hadjam" = Hagyjam
2019. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!