Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tartsak szóval egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsak szóval egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe már az általános iskolától kezdve szerelmes vagyok(azthiszem..), 12 éve ismerjük egymást ezáltal, de nem tudok vele rendesen elbeszélgetni.. Mit ajánlatok, mikről beszéljek vele? Hogy kezdjek bele egy beszélgetésbe, stb?

2012. nov. 25. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
most a kérdés h akarsz-e tőle valamit, ha igen mond el, ha nem és csak "szóval akarod tartani" akkor róla beszélj, aztán úgy is visszakérdez
2012. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akarok tőle valamit, csak nem tudom, hogy elmondjam-e, hogy mit érzek, mert félek, hogy visszautasít és akkor még ennyire se tudom tartani vele a kapcsolatot mint most.
2012. nov. 25. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne mond el, inkább hívd el randizni! Csak tudasd vele, hogy ez nem baráti találkozó lesz... :)


Amúgy csak vele nem tudsz beszélgetni, vagy senkivel sem?

És a lánnyal mi a helyzet? :)


Miről beszélgettél vele eddig?

2012. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon semmiről nem tudok vele beszélgetni, de kb. cask vele nem.. Nagyon lányokkal nem szoktam beszélgetni, 5-10 olyan lány van akit a barátomnak tartok, velük tudok beszélgetni, de nagyon nyitni más lány felé nem szeretek... régi osztályról beszélek vele néha és ennyi.. :S
2012. nov. 25. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor kezdheted azzal, áttérhetsz, hogy mi van vele most. Mondd el te is... aztán amikor már kifogy ez a téma, akkor térj át más dolgokra.

Derítsd ki, hogy mit szeret, és ha van közös téma, akkor már lehet beszélgetni! :)

Persze gondolom ennyi idő után ezeket nagyjából tudod, úgyhogy szerintem mennie kellene a beszélgetésnek :)

2012. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd mesélj privátban, ha történt valami! :)
2012. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!