Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pozitívan vagy negatívan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitívan vagy negatívan reagálnátok, ha egy első randi után magatokra ismernétek itt egy kérdésben?

Figyelt kérdés
Válaszotokban írjátok le a nemeteket is, köszönöm!

2019. febr. 13. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Kontextusfüggő. Ha azt írná a lány, hogy mennyire jól érezte magát csak mondjuk nem biztos benne, hogy keresem-e még, és amúgy jól telt a randi, jól.
2019. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Nagyon nem, nem tudok férfit elképzelni, hogy itt írogasson. én is csak azért írok vagy kérdezek mert közben mást is csinálok.


N26

2019. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Poén lenne. Szerintem a vicc kedvéért még tippet is adnék magammal kapcsolatban vagy még le is dumálhatom magamról anélkül, hogy a valóságban konfrontálódni kéne ehhez. Hogy ez eddig nekem nem jutott eszembe :D

32/f

2019. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A kérdéstől függ.. pl. ha gázos, értelmetlen kérdést tenne fel, akkor rossz véleménnyel lennék róla.
2019. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Hát nyilván attól függne, mit ír rólam..

20l

2019. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Negatívan. Ne itt beszélje ki a bánatát, örömét, azért vagyok én.

N

2019. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ide írná, hogy milyen volt az első szex? Még a haveroknak elmesélni is gyerekes, nem hogy ide kiírni.
2019. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a kérdés témája, hogyan van megfogalmazva. Ha izgul, és itt kérdezgeti, hogy jól sült-e el a kérdezők szerint a randi, mikor hívjon fel stb., nem zavarna. Akkor sem, ha azt kérdezné, hogy mondja el tapintatosan, hogy nem engem keres. Akkor fognám fel negatívumként, ha kifejezetten alpári vagy megalázó módon írna rólam meg mondjuk amiatt fikázna, mert nem mentem szobára rögtön.


N

2019. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!