Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randi után kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randi után kell érezni dolgokat? Férfiak, ti éreztétek már az első találkozás után, hogy ő kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt 2 hét alatt 2 randim egy személlyel. Nagyon udvarias férfi.

Figyelmes. Tényleg figyel rám. Második találkozáson kaptam egy szál tulipánt. (Tudja, hogy szeretem.)

A mai napon megemlítettem neki, hogy elfogyott itthon valami és ő meg meglepett és hozott nekem. Csak hogy kicsit ittas volt, de meg akart lepni. És utána kicsit "nyomult", ez csak annyit tesz, hogy elkezdett kicsit ölelgetni meg puszilgatni.

Viszont nekem ez sok. Nagyon kedvelem/kedveltem. De ezzel annyira úgy érzem, hogy elromlott, nem is akarok vele találkozni.

Viszont, eddig minden jó volt. És ez is nagyon szép gesztus volt. Csak látom rajta, hogy ő benne már alakult ki valami.

Teljesen úgy tűnik, hogy belém esett.

Én viszont nem. És szeretném is megismerni.

Normális, hogy még 2 találkozás után nem érzek úgy, ahogy esetleg ő? Alakulhat ki nálam is több?



2019. jan. 26. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi 6 éve ismertük egymást, de sosem tekintettünk férfiként és nőként egymásra. Aztán kb 2 hetet dumáltunk neten intenzívebben egy közös projekt miatt, és fordult egyet a világ. Az első randinkon tudtuk, hogy megtaláltuk a másik felünket. 😊
2019. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Másfél hónapja megismertem egy lányt. Mikor először találkoztunk már akkor tudtam hogy ő kell. Ő még nem érez így irántam de kedvel engem. Szerintem nőknél ez sokszor lassabban alakul.
2019. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mi eddig 2x3 órát töltöttünk egymással!

Első randi után tudtam, hogy meg akarom ismerni. Második után tudtam, hogy szeretném, ha lenne folytatása. A ma este után kételkedek. Kicsit meg is ijeszt az egész.

2019. jan. 26. 23:33
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Én egy véletlen folytán ismertem meg a párom, pont nem érdekelt, hogy nézek ki, ismerkedni sem akartam. Egy munkát végzett a lakásomban, szinte első látásra szerelem lett.

De nem is ez a lényeg. Van, hogy idő kell ehhez, jobban megismerni a màsikat. A te esetedben viszont nem szeretnék tovább ismerkedni, az, hogy kicsit ittasan állít oda, ezzel totál elvágott volna mindent. A továbbiakban nem érdekelne. Te is jobban teszed, ha lepattintod még most. Egy alkesszal nehéz az élet.

2019. jan. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha részegen jönne hozzám valaki, akkor tutira dobnám. Mi lesz később??
2019. jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne kombináld túl. Alig ismered, benyomva felment hozzád és rád akart mászni. Ez nem szerelem, hanem kanosság, amit a pia kihozott és nem tudta magát tartani. :D
2019. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Először is: nem jött fel. Úgymond tisztelettudó volt így is.

Másodszor: nem az full részeg volt, ami már kínos. Én meg se mondtam volna, hogy az. És nem az a nagy ivós fajta ezt tudom. Komoly állása is van.

Csak ritkán jár el és neki kevés pia is megárt.

2019. jan. 27. 09:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak azoknál a kapcsolataimnál alakult ki szerelem ahol az első percnél éreztem azt a kis pluszt.

Akivel próbálkoztam és vártam ott nem jött a részemről semmi. Pedig volt aki nagyon jó partner lett volna, de az érzéseket nem lehet erőltetni. :(

2019. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Kerdezo, a hetes valaszod utan en azt gondolom adj meg egy eselyt a dolognak. Ez a tortenet tipikus peldaja lehet annak, amit az elso evfordulotokon felemlegettek mint kinos sztorit es egyutt rohogtok rajta. Nekunk is voltak kinos megmozdulasaink a kapcsolatunk elejen, amiket csak honapokkal kesobb tisztaztunk es ujabb honapok mulva mar tenyleg nevettunk rajta. Meg persze a mai napig meghatodunk, hogy annyira eros volt kozottunk a vonzalom, hogy meg olyan dolgokon is felulemelkedtunk, amiket mas embernek nem neztunk volna el. Ebbol meg jo is kisulhet! Az ido majd eldonti. :)
2019. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Nem vetem el még az egészet. Majd alakul.

Végül is tényleg aranyosnak is mondható, csak még nem ismerem. :)

2019. jan. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!