Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeritek a magyar társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeritek a magyar társkeresők ezek jellemzőit?

Figyelt kérdés

Cons:

-10 éves kép, jól láthatóan

-vagy csak 1 kép és fura módon kitöltetlen adatlap

-lopott kép

-irreális szöveg az adatlapon

-rosszul kitöltött kapcsolati státusz

-de naponta több 10 levél, hogy a másik ne tudja kapkodni a fejét

-amiből néhány a tűréshatár alatti szinten van

-díjköteles prémium ezért


Egyáltalán ki ül a másik oldalon???


És még mennyi mennyi hazugság...rengeteg baki és azt hiszik, hogy ezt az egészet majd be is nyelik.


Mondhatnám a Pro-t, de mi az értéke ezek mellé???


2019. febr. 13. 18:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A legnagyobb kérdés az az, hogy hány %-át lehetne bezáratni, ha utánanéznének a dolgoknak???


És akkor nem említem azt meg utoljára, hogy ki fogja nekem visszaadni a feleslegesen elpazarolt időt az életemből???


Tizenévek óta megy ez, nem tegnap óta és semmi javulás, csak a kár-ba-ba-szott időt veszi el!!!

2019. febr. 13. 18:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem kötelező a tagság.
2019. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére ki vagyunk szolgáltatva.
2019. febr. 13. 18:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Nőként írok, én ezeket nem tapasztaltam. Ha regizek is, max egypárszor felnézek az oldalra, kb 3-4 pasival levelezek, de hamar invitálnak viberre. Aztán törlöm is a profilt...kb 3-4 hét után.
2019. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jólvan, lehet törlésre megjelölni a kérdést, nincs értelme. Máshova úgysem tudok fordulni ezzel, mert nem foglalkoznak vele, ezért próbáltam itt, hogy hátha tud valaki valami okosat...


Tárgytalan.

2019. febr. 13. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tizenévek óta megy ez, nem tegnap óta és semmi javulás, csak a kár-ba-ba-szott időt veszi el!!!"


Ha ezeket a tizenéveket élő ismerkedésre "pazaroltad" volna, valószínűleg már nem csak párod, de feleséged is lenne, sőt talán még gyereked is.

Az, hogy neked nem esett le több 10 év után sem, hogy a neten nem érvényesülsz, az nem a társkereső oldalak és tagok hibája, hanem egyedül a tiéd.

2019. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván igazam van, csak nálad az egész világ hibás csak te nem.
2019. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
9#-es jól írja, de ha neked ezek után sem esik le? Erre szokták mondani hogy fejlődésképtelen. De még nincs késő levonni a tanulságot.
2019. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell idegeskedni Kedves Kérdező. ha nincs sikered/átvertek a társkeresőkön, akkor szabad elmenni könyvtárba, színházba, piacra, élő emberek közé. és ott nézni a pillanatnyi, valós arcukat.
2019. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a netes társkeresőkön is ilyen tudálékos po:csfej stílusban nyomod, nem csoda, hogy nem válaszol senki.
2019. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!