Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyarországon a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a külföldi cserediák nők miért nem ismerkednek úgy a helyi férfiakkal, mint a külföldi cserediák férfiak a magyar nőkkel?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ismerkednek azok, ha helyes vagy...
2018. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Mert tudják, hogy magyar vagy :D

32/f

2018. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Mert nincsenek ahhoz a suttyósághoz szokva, hogy pénzéhes ribik lesznek, ha elfogadnak egy kávét, de legalább is akkor már elvárt a dugás.
2018. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert a nők idejönnek és egy csomó csóró, műveletlen embert látnak, az országnak pedig nagyon rossz híre van. Ilyen férfiakkal nem nagyon akarnak összejönni mert ciki, plusz ugye pénzügyileg nem biztos, hogy főnyeremény. Általában a nő költözik a férfi országába és nem akarnak ide költözni.


A férfiaknak szinte soha nincs ilyen előítélete.


Ezért.

2018. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Mert ők a "fejlett nyugatról",jönnek ide.
2018. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert te egy kis szexista keleti pondró vagy, máshoz van szokva, mint a köpködés.
2018. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Úgy bírom, hogy az ittenieknek külföld az nyugat. Amúgy ugyanúgy lehet külföldi nőkkel ismerkedni, mint magyarokkal, ha leküzditek az idióta kisebbségi érzéseteket, hogy ti magyarok vagytok ő meg Külföldi!

De persze ugyanúgy jól kell kinézni hozzá, mert különben ugyanúgy leszarnak, mint hazánk lányai.

2018. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, hogy külföldi alatt belaruszt,románt vagy ukránt,stb. értünk.


Ők azért összejönnek cserediákként magyar muksóval is, mert még a magyar pasik nagyrészt még jobbak az övéiknél.

Bár ott se a topmodell-típusúak, mert azok inkább beházasodnak valami gazdag arab vagy török családba.-Ettől van egy pár zöld szemű, világos hajú arab és török-.


Egy nyugat-európai nőt nagyon meg kell győzni egy magyar pasinak, hogy érdemes vele összejönni, mert nem egy sóher, hímsoviniszta bunkó.

2018. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Hát... elég sokat utaztam az utóbbi években és azt vettem észre, hogy ha ausztrál, angol, amerikai, norvég, spanyol vagy olasz vagy, az kimondottan előny. Nem kell semmit tenned de már van egy plusz pontod. Vannak köztes illetve vitatott nemzetek pl francia, orosz. Ezeket valaki vagy szereti vagy nem. Viszont a magyarokkal szemben mindig tapasztaltam egyfajta negatív képet. Ezt úgy mondom, hogy nincsen semmiféle kisebbségi komplexusom. Egyszerűen ezt látom.


Fél éve egy német boltban egy ausztrál sráccal kezdünk el beszélgetni egy eladóval. 5 perc után jött a kérdés, hogy honnan származunk. Mikor mondta a srác hogy ausztráliából akkor jött az "oh that soo cool", amikor mondtam, hogy magyarországról akkor jött egy zavarbeesett "ehhh... thats cool too". Érdekes volt.

2018. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is sokat utazom, de ez a magyarokkal szembeni ellenérzés csak Európában fordul elő, valószínűleg pártunk és kormányunk politikája miatt. Na meg a nyelvtudás nélkül kiáramló tömegek, ugye. Észak-Amerikában, a Közel-Keleten és Ázsiában ilyennel nem találkoztam... Ausztráliába tavasszal megyek, de laknak ott rokonaim, barátaim, és ők sem meséltek hasonlóról, sőt. Kimondottan sok ember örül neki, hogy magyarok, és mindig megemlítik, hogy nekik is volt távoli magyar felmenőjük.
2018. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!