Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó lenne első randinak? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne első randinak? És kérjek csókot vagy várjam meg mig ő kezdeményez? Bővebben bent.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel az iwiw-en ismerkedtem meg és tetszik nekem és önneki is tetszem. Msn-en szoktunk beszélgetni. Nem sokára 12-én fogunk először találkozni és ilyen piknik szerűségre gondoltam ahol csak ketten vagyunk és nem nagyon szoktak arra mászkálni. Aztán ott beszélgetnénk. Szerintetek jó lesz?
2010. júl. 1. 16:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
megfelelő, csókot konkrétan azért ne kérjél :)
2010. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jó de jó lenne első randinak?
2010. júl. 1. 16:31
 3/20 Timi: ) ***** válasza:

Tök cukik vagytok!

Szerintem mindenképp olyan helyen talizzatok ahol nincs nyüzsgés,nyugi van,esetleg séta,leültök egy parkban beszélgetni,de ne menjetek kávézóba stb,mert ott nem igazán tudnátok egymásra figyelni.

Csókot ne kérj:D

Amikor meglátod üdvözöld,mondd a neved(hiába tudja),és puszild meg.

Aztán későbbiekben ha ő akar,megfog csókolni...

Ne nyomulj rá,ne feszengj..

Sok szerencsét!

23/L

2010. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ok. Kösz.
2010. júl. 1. 16:32
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Szia.

Parkba ne menj...én is oda mentem és nagyon megjártuk annyi volt a szúnyog mint a bűn.

2010. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Timi: ) ***** válasza:

A piknik nekem túl macerás lenne ,azért írtam inkább sétát,parkban való beszélgetést stb..

23/L

2010. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nekem nem lenne maceráns. meg egy tényleg olyan hely az, hogy ahova vinném egy nap talán két ember jár arra.
2010. júl. 1. 16:35
 8/20 Timi: ) ***** válasza:

Akkor nincs itt gond:P

Viszont a csókkal kapcsolatos dolgot azt leírtam fentebb:P

2010. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Rendben. Lehet, hogy kicsit elsietném azzal!?
2010. júl. 1. 16:39
 10/20 Timi: ) ***** válasza:

Áh szerintem nem sieted el,piknik stb,meg beszéltetek előtte,ismered",első randin belefér ilyenkor egy csók,de ha neked nem,akkor nem.

mindenki más,de ne szorongj már ezen a randin annyit,legyen spontán,ne tervezz annyit előre:)

23/L

2010. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!