Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írt de utána nem válaszol?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írt de utána nem válaszol?!

Figyelt kérdés

Randiztam ezelőtt héten egy félénk fiúval akivel annyira nem sikerült jól a találkozó. Idegesek és feszültek voltunk mindketten. Viszont amíg nem volt kimondva, hogy ez egy randi addig minden oké volt. Jól elvoltunk. Írtam neki a randi után hogy hát azért örültem hogy találkoztunk és megismételhetnénk. Mondta, hogy nagyon örülne neki ha összejönne megint. Utána viszont nem beszéltünk meg semmi fixet. 3 napig nem is jelentkezett, majd rámírt tegnap hogy az én kedvenc Annám ma itt van az egyetemen? :D eléggé meglepődtem de visszairtam neki, amire ő már nem válaszolt. Ma összefutottunk az egyetemen és elkezdi hogy nicsak, ki van itt az egyetemen és mondom neki hogy nem írt vissza valaki... És erre azt mondja hogy valaki eléggé elfoglalt volt...de közbe nevet meg rámkacsint.


Ez nála azért nagyon fura mert mint modntam egy félénk, zárkózott valaki és elég nagy váltás volt ez a randihoz képest. Az az érzésem hogy direkt csinálja... Nem ír vissza és ma is azért regált úgy ahogy.


Mit gondoltok?


23L


2019. febr. 19. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

sajnos nem tetszel neki :(

kicsit gondolkozott rajtad, azért tartotta benned a lelket, de az ilyen ember biztos, hogy nem érdeklődik irántad túlzottan.

Szerintem lépj tovább.

2019. febr. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg legközelebb.Én nem találgatnék,hogy most csak szórakozik veled.
2019. febr. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Elkezdett játszmázni veled, mert megírtad hogy "megismételhetnénk". Magyarul megszerzett, bejött neked, minek teperjen már? Megteszed helyette. Kicsit vágj vissza neki ha akarsz még tőle valamit.
2019. febr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Tapasztalat, hogy nem jó, ha játszmázással kezdődik. Ha egy férfi akar valamit, és szabad a pálya, akkor lép.Valószínűleg más a kiszemeltje, de benned is fenn akarja tartani az érdeklődést, hogy ott legyél biztonsági tartaléknak. Meg hízeleg is neki az érdeklődésed.

Sokszor volt velem ilyen, és én is mindig reménykedtem, ezekből soselett semmi. Ne pazarold az idōdet!

2019. febr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rockarc ***** válasza:
51%

Szerintem azert akkora baj nincs. Megjott az onbizalma, es jatszani akarja a nagyfiut. Beszelj vele, es mondd el neki, hogyha komolytalankodni akar, akkor akar rogton be is fejezhetitek. Talan ennyibol rajon, hogy nem kell ripacskodnia.


Sajnos rosszul reagalt arra, hogy bejott a masik nemnel. Lehet te vagy neki az elso. Rangasd vissza a foldre, mert a haverjai teledumaljak mindenfele hulyeseggel, hogyan kell ridegtartassal not szerezni. Persze, hogy nem fog menni, de o ezt nem tudja.


42F

2019. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös mindent leírt.

Amúgy meg, szerintem is játszmázik veled a hapsika.

2019. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!