Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tagadja előttem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja előttem, hogy csókolózott vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác az egyetemen, aki elég sok lánynak bejön. Ő viszont velem foglalkozik a legtöbbet. Volt egy ilyen buli, ahol velem volt együtt a legtöbbet, mélyen a szemembe nézett, simogatott,felsegítette a kabátomat jól érezte magát a közelemben, vicces megjegyzéseket tett,amikor mondtam, h kimegyek mosdóba, mondta, h ő is szívesen utánamjön, de nem hagytam. Viszont többen látták, h ebben a buliban csókolózott egy másik lánnyal,akit alig ismer. És aztán amikor most pár napja nagyobb társaságban ezt megemlítették neki és én is ott voltam, akkor rögtön elkezdte tagadni, h ő nem is smárolt vele, és láttam rajta, h közben az én reakciómat nézte, h mit szólok hozzá.
2019. febr. 25. 05:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így lehet egyszerre több csajt hülyére venni,ennyi.
2019. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóban ennyi, hogy így lehet hatékonyan nőzni. Azt sem tudom minek született ez a kérdés, nőként én már menekülnék előle.

Sokaknak bejön és ezt ő is tudja, élteti a dolog, sikere van a nőknél és minél többet megpróbál megdönteni. Olyan ez mintha faterodtól megkaptad volna a legerősebb sportkocsit és mindenkit megpróbálnál legyorsulni az utcán.

Nemrég én is végig követtem egy ilyet egy ismerős csaj példáján. Nekem egyértelmű volt az első percben, hogy miért találkozgat vele egy bizonyos srác. Neki kellett két hónap belátni, hogy ő csak egy lány a sok közül akiket a srác szédít.

2019. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tini kategória?

A pasi hülyére vesz és annyit akar nálad elérni hogy jól megd**gjon aztán többet a társaságod sem fogja érdekelni. Gyűjti a nőket mint más a bélyeget. Így mindig akad ki szexre.

2019. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Na miért bammeg? Komolyan, ennyi ésszel hogy vettek fel az egyetemre?
2019. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!