Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok a 2. opció?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a 2. opció?!

Figyelt kérdés

Pár hete talalkozgatok egy fiúval, akivel a hétvégén összefutottunk egy buliba. 2-3 órát beszélgettünk, ahol megkérdeztem tőle hogy lehetünk - e többek mint barátok. Mondta hogy nagyon bír es vonzónak tart de most épp az egyik csoporttársat kedveli. Így pedig nem tartja fairnek velem szemben ha összejonne velem. Viszont azt mondta hogy szeretné ha továbbra is barátok maradnánk mert tényleg nagyon bír engem. Utána mondtam neki, hogy rendben semmi gond, köszönöm az őszinteségét.


Ezek után mondtam neki hogy mindig is kíváncsi voltam, hogyan tud csókolózni, aminek 15perces szenvedélyes smárolás lett a vége. Több nem történt de mindketten nagyon élveztük. Azóta beszéltünk mint "barátok",abszolút nincs semmi kínosság köztünk.


Szerintetek megtart 2.opciónak vagy tényleg csak barátkozni akar?


2019. febr. 26. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta világosan.

Valószínűleg meg is d.gna, ha lenne rá lehetősége, de attól még nem Téged akar.

2019. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen. Nem tudom, hogy miért csináltad, azt, hogy megmondta, nem kellesz neki azután 15 percig csókolóztál vele? Ennyire nincs tartásod és önérzeted?

Szerintem ha kezdeményezett volna még össze is feküdtél volna vele. :(

2019. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért a srácnak hol az önfegyelme?Annyira tetszik neki egy másik csaj,hogy aztán kérdezővel leáll 15 percig smárolni.Taps oda is jár!Nem tart semmire,de megdug*na,ha ùgy alakulna.
2019. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
* nem tartogat
2019. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Rockarc ***** válasza:

Ilyen az, amikor a fonyeremenyek talalkoznak. Hidd el, ki fog hasznalni maximalisan, bar ugy latom te mar alig varod.


42F

2019. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kb. 2 hetet találkozgattunk, irogattunk. Előtte is ismertük egymást de nem sokat beszeltünk. Szimpatikus fiúnak tűnt azért kérdeztem meg hogy lehetne ebből más akár mint barátság. Nem voltam/vagyok belé szerelmes, nincsenek érzelmeim iránta. Bírom mint embert és van köztünk kemia. Ennyi.

Mikor elmondta hogy mást kedvel, nem is voltam szomorú, pontosan azért mert nem vagyok szerelmes belé vagy ilyesmi. Bejön külsőre, mindig is éreztem hogy van köztünk kémia azért akartam vele csókolózni, amit egyáltalán nem bántam meg mert nagyon élveztem.

2019. febr. 26. 16:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem csak 4-5. opció vagy, másodikként már megdugott volna.
2019. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mindenesetre felemelő érzés lehet arra várni, hogy talán lehetek a tartalék.
2019. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen-te vagy a cserejátékos! :-D
2019. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És te miért tűnsz ezzel elégedettnek!?
2019. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!