Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek olyan kávézót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan kávézót, nyugisabb kocsmát budapesten, ahol a pultos MILF, vagyis dögösebb érett nő?

Figyelt kérdés
Randizni fogok egy lánnyal, akit nagy nehezen sikerült elhívnom és egyik barátnőjétől tudom, hogy milfmániásnak hisz, és részben ezért se akart velem randizni, mondván ez gyerekes. Szeretném kicsit megviccelni, hogy elviszem a "kedvenc" helyemre, ahol látná, hogy egy ilyesmi nő dolgozik.

2019. márc. 3. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden második kocsma ilyen.
2019. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pesti, de nem hinném, hogy vannak ilyen helyek. A kocsmákban rendszerint fiatal nők a pultosok más esetben meg vénasszonyok.


Olyat még sehol sem láttam, hogy egy Gubás Gabi féle MILF csapolta volna a sört.

2019. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz ötlet ezzel viccelned.
2019. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány pont nem a pultosnővel fog foglalkozni.
2019. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!