Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 vagyok és randizom egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 vagyok és randizom egy 17 éves lánnyal, a korkülönbség miatt nem tudom hogyan viselkedjek vele. (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Szóval én totál beleszerettem egy 17 éves lányba. Kb. fél éve ismertem meg és már akkor megtetszett aztán a közös ismerőseink úgy akaították a bulikat, hogy tudjak vele találkozni és így megismertem, beleszerettem. Most már ott tartunk, hogy kértem egy randit és eljön velem. Egy sétára, fagyizásra gondoltam. Azt nem tudom, hogy hogyan viselkedjek vele, mert az eddigi kapcsolataimban max 2 év volt a korkülömbség, ez meg egy kicsit több...

Azt tudom, hogy még nem volt komoly kapcsolata, azt viszont nem tudom, hogy csókolózott-e már, bár gyönyörű úgyhogy van rá esély...

Szóval szerintetek mennyire haladjak lassan? Meddig menjek el az első randin?


2010. júl. 2. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Első randin csak barátkozzatok, ismerkedjetek kettesben...következőn talán mehet csók is.. :)aztán így:)Mindig valamerre séta, stb :)
2010. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem első randin ne csókold meg, max ha ő kezdeményez de másodikon már simán mehet:)

írásod alapján jófejnek tűnsz:)sok sikert!!!:)

2010. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Én 19 vagyok, egy éve volt egy 24 éves barátom, de annyira gyerekes volt, hogy inkább kicsi volt a korkülönbség. :D

Amúgy egy kiskorúval kezdeni tényleg durva... majd amikor anyuci nem engedi el veled valahova... :D De tényleg... de ha annyira kell neked. Kezeld korodbeliként. Semmi esetre sem szabad éreznie, hogy mennyivel idősebb vagy, mert attól kisebbségi érzése lehet. Csak kezeld normálisan, ne görcsölj ezen. Mintha egy korobeli csajjal randiznál.

2010. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet nagy tapasztalatod a nők terén. És a helyesírásban sincs.
2010. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
viselkedj úgy vele ahogy bárki mással :)
2010. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A 19:17-el értek egyet... Ne éreztesd vele azt, hogy mennyivel kisebb nálad. Elég rossz érzés a kisebbségi érzés. Am a lányok korábban érnek, szóval nem hiszem, hogy gyerekesnek találod majd, meg amúgy is ismered... Kicsit irigylem a lányt :)

Sok sikert! 17/L

2010. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

sztem is viselkedj vele úgy mint bárkivel ne kezeld őt gyereként

sztem az első randin beszélgesetek sétáljatok meg ienek de ne csókold meg ráér ha zsereted akk meg tudzs rá várni

am sok sikert

:)

2010. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*szereted
2010. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
wehehe hasonló szituban vok 26/F ő meg 18 :)
2010. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mint előttem írták, ne éreztesd vele, hogy öregebb vagy. viselkedj természetesen!
2010. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!