Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ötletet adnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötletet adnátok? Javaslatok?

Figyelt kérdés

Első randevú lesz, de a találkozás megvolt, mindketten szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Arra gondoltam, meglepem egy száll rózsával, is csokival.

Elmennénk cukrászdába arra gondoltam, utána sétálnánk egy tókörül, lemozognánk, és végén beülnénk egy étterembe.


Jó, és romantikus ?



2019. márc. 8. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de így elsőre hanyagold a virágot, főleg, hogy mászkáltok a csoki az okés. A virágakkor, ha házhoz mész, hogy vízbe tehesse.

32/f

2019. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Virag siman mehet. Csoki nem kell.
2019. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok évvel ezelőtt életem első igazi első randiján kaptam egy szál vörös rózsát. Elképesztően jól esett a gesztus, és a tény, hogy figyelt arra, hogy az ilyen apróságok jól esnek.

Viszont gyakorlatban kicsit macera volt, mert teaházba mentünk, ott fülledt levegő volt, kicsit megszottyadt szegény virág, hiába adtak egy vázát a felszolgálók.

Aztán még mi is sétáltunk, buszoztunk pár órát és nagyon megviselődőtt a virág.

Virágot tényleg csak akkor ha rövid a program és utána haza mentek, vagy ha otthon látogatód meg, vagy nálad van meglepetésként, mert egy idő után csak teher lesz.


Csokit ha szereti adhatsz, most még nem olvad kakaóvá a táskájában.

De azt is csak akkor ha szereti, és ne egy óriási bonbonos dobozzal állíts oda, ami lehet be sem fér a táskába ami nála van :)

2019. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!