Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti mit szolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit szolnátok ilyen szitu után adnátok esélyt?

Figyelt kérdés

Szval megismertem egy lányt. Többször megkerestem beszélgettünk. Egy ilyen alkalommal megismertem az egyik barátnőjét (igazából csak ismerőse, mert ő is nemrég ismerte meg) akkor egész sokat beszélgettünk hármasban. Azzal a lánnyal végül nem alakult semmi. Viszont sz akkor megismert lánnyal, ha összefutok egész feltűnően keresi a szemkontaktust. Szimpatikus volt már akkor is, tetszik is nekem. Megtaláltam facebookon is, mert emlékszem a keresztnevére. Fura lenne bejelölni? Inkább személyesen kellene megszólítani? (Ritkán látom sajnos, és semmi okom nem lenne beszélni vele) Ilyen esetben kapna esélyt az illető? Vagy mivel már a barátnő(ismerős) lepattintott így akkor ő is azt tenné?

Köszönöm szépen a segítséget!


2019. jan. 12. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ket baratno nem ugyanaz a szemely, nem biztos, hogy o is lepattintana. Maximum akkor, ha a baratnojenek nem tetszene, ha ti osszejonnetek es fontosabb neki a baratno. Magambol kiindulva engem nem zavarna, ha a baratnom osszejonne valakivel, akivel en 1-2x randiztam, de vegul megsem jott be a srac, de lehet mas lanyokat meg zavarna.
2019. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az ismerkedést hogyan kellene megkezdenem szerinted?

2019. jan. 12. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem személyesen! Az mindig nyerő!

Vagyis én mindig arra vágyok, hogy valaki akinek tetszek legyen tökös és jöjjön oda személyesen. És csak beszélgetni, nem egyből belevágni. Mert az meg para. Szerintem valami jó kifogással. "Szia, ne haragudj nem te ejtetted el?" Vagy, ha már találkoztatok akkor simán rákérdezhetsz, hogy mi újság, rég beszéltetek.

Utána majd legközelebb elhívni, vagy megmondani, hogy "jó volt beszélni, beülhetnénk majd valahova valamikor".

2019. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki mindegy mit csinalsz, ha nem tetszel neki akkor is. Nem a korulmenyektol fugg, hogy egy lany akar teged vagy sem.

Ha nem jossz be neki akkor sem foglalkozna veled, ha nem lett volna ez a baratnos kitero. Ha tetszel neki akkor pedig ez se fogja eltantoritani. Emiatt en azt gondolom, hogy nyugodtan jelold be, mert ha te is bejossz neki akkor igazabol mar nagyon varja es orulni fog neki. :)

2019. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!