Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul sikerült első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul sikerült első randi után érdemes ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy rosszul sikerült az első randim. Viszont szeretnék még egy randit, az illetékestől, mikor elváltunk akkor annyit mondott rá, hogy lehetséges, hogy lesz következő alkalom. De mikor beszéltünk, akkor annyit mondott, hogy jól érezte magát a randin, de ő úgy érzi, hogy nem én vagyok az ideális jelölt a számára.Érdemes ezzel még foglalkozni, vagy hagyjam inkább? Mert úgy érzem, hogy egy randi után nem ismertük meg eléggé a másikat, hogy konkrét véleményt tudjunk/tudjak formálni a továbbiakról.

2019. febr. 24. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Mondd el neki ugyanazt, amit írtál: egy alkalom után még nem tudjátok, milyen a folytatás és szívesen randiznál még vele. Ha nem akar, ugysem tudod kényszeríteni. A személyes véleményem az, hogy ha szerinte nem vagy neki az ideális jelölt, akkor ez 2. alkalomra sem fog megváltozni, dehát ki tudja.
2019. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kimondta: nem te vagy az ideális jelölt. Nem erőltetném. Lehet a kémia nem működik.
2019. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen méltóságod!Hagyd!
2019. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áhhh ha vmeik fél ilyet kijelent az nem sok jót jelent. Sztem hagyd legyen önbecsülésed.
2019. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!