Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi előtt tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi előtt tényleg érdemes videohívást kezdeményezni, kevesebb a csalódás esélye?

Figyelt kérdés

Én mindig úgy érzem hogy túl előnyösek a képeim, pedig semmilyen szerkesztést nem használok, csak fotogén vagyok. Ezt már párszor mondták első randin, hogy más vagyok mint a képeimen, hiába kérdeztem hogy mégis miért, negatív vagy pozitív értelemben, a férfiak ez elől udvariasan kitártek azzal, hogy csak simán más, nem is tudják.

Azt én is tudom, hogy pl szemből jobban nézek ki, oldalról viszont tokás vagyok, de hát most fényképezzem magam körbe mindenféle szögből? Meg a gesztikuláció, beszéd is teljesen más egy videón, mint pár képen, vagy egy sima telefonbeszélgetésben, valóságosabb.

Ezért gondoltam a kamerás beszélgetésre ezentúl, első randi előtt, aztán ha nem tetszem neki még meg tudja magát gondolni, és akkor nem utazunk feleslegesen.

De, tudom ciki, én még soha nem próbáltam ezt, pedig nem vagyok olyan öreg. Látom hogy messengeren is lehet ilyet indítani, ezt hogy kell elképzelni?

Okostelefonról, amin van első kamera is, működni fog simán, a hang is átmegy? Mennyire kell közel tartani az arcomhoz, mennyire kell hangosan beszélni? Wifivel vagy mobilnettel gyorsabb, jobb a minőség?


2019. márc. 5. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el az ismerkedésnek ezt a formáját, ha ilyen problémáid vannak.

Nekem még egy netes randimból sem lett semmi és 100% hogy azért mert rosszabbul nézek ki élőben mint a képeken.

2019. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Még a végén nekem van mákom, mert baromira nem vagyok fotogén. Rám minden netes randin rám csodálkozott az adott férfi, hogy milyen dekoratív vagyok.
2019. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valamennyivel másként is néz ki a nekem tetsző személy élőben, annyival nem fog változni a véleményem róla, hogy csak emiatt ne legyen következő randi stb.. Valamennyit a videohíváskor is torzít a kamera, nem gondolom, hogy jobb megoldás lenni. A gesztusok, a testtartás és más nonverbális jelek többet mondanak egy személyről, ezért a helyedben nem spórolnék egy-egy találkozót emiatt.
2019. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!