Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál egy nálad 4 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál egy nálad 4 évvel idősebb 2 gyermekes anyával?

Figyelt kérdés
F/21
2010. júl. 2. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Bár én nő vagyok, de fordított helyzetben nekem nem menne. Nincs bajom azokkal, akik elváltak és gyerekesek, tényleg nem ítélem el meg semmi, de párkapcsolatot akkor sem kezdenék vele, főleg nem ilyen fiatalon.
2010. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te 21 éves vagy.... akkor ezek szerint én egy 17 éves srác vagyok. Én még élvezem az életet, bulizok, stb. Még nem tudnék apa lenni. Max egy alkalmi kapcsolatba mennék bele veled. De vannak kivételek, biztos van olyan srác is aki már szívesen elkezdeni a nagybetűs életet.:)
2010. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak egy pasi kell neki a házhoz, bármit is mond!! Nézd meg jobban a helyzetet, és az eszedre is hallgass!
2010. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
másodiik válaszoló vagyok, bocsi, elnéztem. Te vagy 21 éves. AKkor belemennék ha komoly kapcsolatra vágynék.
2010. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

válófélben van.

egyenlőre csak ebéd, majd meglátjuk mi lesz. :)

2010. júl. 2. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Hát, továbbra sem. Nagyon gondold meg. Mondom én nő vagyok, és az utolsó, akiben megbízhatsz, az egy nő. Ráadásul 4 évvel fiatalabb férfit 2 kisgyerek mellé. Áhhh...Gondold végig tényleg, én nem akarok beleszólni meg semmi rosszat mondani, mert nem ismerem, de ha neked lenne két gyereked ennyi idősen milyen nőt keresnél melléjük? Aki egyszerre feleség és hasonlít egy anyára. Egy 21 éves férfi ha belegebed sem tud az apjuk lenni...és általában még csak nem is kenyérkereső.
2010. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg próbáld meg.gondolom a csaj nem apát keres a gyerekeinek,hanem társat magának.ha elfogadod a gyerekeit,az jó pont nála,de nem leszel ettől rögtön te az apjuk:)sok sikert:)
2010. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!