Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás után, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás után, mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

2-3 hetes netes beszélgetés után a héten találkoztunk a sráccal, úgy éreztem jól sikerült, volt csók is, több is, úgy láttam, hogy minden oké. Meglett beszélve, hogy másnap találkozunk, de elmaradt. Annyit sem írt, hogy bocs, de nem.

Viszont facen ugyan úgy ismerősök vagyunk...

Nem tudom mi tévő legyek. Várok holnapig, ha akkor sem ír írjak rá szerintetek, hogy tisztázzam mi is a helyzet?

Korábban azt mondta bármi is lesz, megmondja, őszinte lesz, ahhoz képest...



2019. márc. 10. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Lehet, hogy akadályozva volt. Kérdezz rá, hogy minden oké e, aztán meglátod.

32/f

2019. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Lehet úgy gondolja könnyen adtad magad és ebből ő nem kér. Ha így van, akkor várhatod hogy jelentkezzen, amíg meg nem unod.
2019. márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak csók volt, abból volt több és nem szex volt! Szerintem a csók simán belefér attól még senki nem lesz könnyű vérű!
2019. márc. 10. 16:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tényleg közbejött valami, vagy meggondolta magát, csak nem meri bevallani (bár valszeg az utóbbi lesz). Nem írtad mikor volt a randi, de szerintem ne írj rá.
2019. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Tőle kérdezz kérdező. Nyugi, semmit nem csináltál rosszul.

32/f

2019. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnék rá.
2019. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Valószínű, hogy nem jöttél be neki, az alaján, amennyit kipróbált belőled. Mondani meg bárki bármit mondhat, a konkrét eset magáért beszél.
2019. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez így igaz, mondani bármit lehet!

Péntek délelőtt találkoztunk, azóta van ez a semmi.

Csak szeretem tisztázni a dolgokat, szerintem annyi lenne az alap, hogy megmondja valaki, bocs, de nem.

2019. márc. 10. 17:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
(4-es vagyok) Ha pénteken volt a randi és az előre lebeszélt szombati tali kapcsán nem írt semmit, meg úgy ánblok nem beszéltetek, akkor szerintem felejtős, bocsi :(. Továbbra is azt mondom, ne írj neki, hagyd, ez van sajnos.
2019. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Kicsi neki a farkad.
2019. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!