Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova soroljam ezt a viselkedest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova soroljam ezt a viselkedest?

Figyelt kérdés

Udv!


Baratnommel eleg szeszelyes a kapcsolat, napi szinten hallgatom, hogy mi van az ex pasijaival, akikkel surun chatel, emailezik, es talalkozik is neha. En annak a hiva vagyok, ha egy kapcsolat vege, akkor annak vege es nincs tovabb se baratsag, sem kapcsolattartas. Tobbszor megkertem, hogy ne hozza fel a temat, es nem orulok neki, hogy talalkozgat veluk. Szeretem a lanyt, viszont szakitok vele, mert mar nem birom elviselni ezeket a dolgokat. Nem hajlando valtoztatni ezen, es ez engem nagyon kikeszit. 28F



2016. aug. 13. 07:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Helyes! Tedd azt!
2016. aug. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Azzal én is úgy vagyok, aminek vége, annak vége. Úgy látni, a barátnőd nem tudja őket elengedni. Ezzel az szokott a baj lenni, ha az exnek valami bánata van, akkor megvigasztalja és sokszor újra egy ágyban ébrednek.
2016. aug. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Le lehet úgy zárni egy kapcsolatot, hogy utána barátok maradtok, viszont ennek az a feltétele, hogy tényleg azok is maradjatok. Ha bármelyik fél is többet szeretne, akkor inkább meg kell szakítani a kapcsolatot. Viszont az, amit barátnőd csinál, már túlmegy egy határon. Én biztosan nem lennék kíváncsi arra, hogy mi van a csajom exeivel, ezt tartsa csak meg magának. Bár nem ismerem a barátnőd, szerintem itt nem arról van szó, hogy nem tud túllépni rajtuk, hanem csak féltékennyé akar tenni. Ha többszöri kérésed ellenére sem képes tiszteletben tartani, amit kérsz tőle, akkor inkább szakíts.
2016. aug. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
Azt kellene tiszteletben tartani h nem akarsz erről beszélgetni
2016. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

"Nem hajlando valtoztatni ezen, es ez engem nagyon kikeszit."


Féltékennyé akar tenni, illetve papuccsá.

Azaz játszmázik.

Az ilyen játszmázós típussal egyet lehet tenni: tönkretenni a kisded játékát.

Azaz szépen a sarkadra állsz és amikor rákezdi, közlöd vele, hogy a következő alkalom egyben az utolsó is lesz, mert valaki csomagolni fog.


Ez természetesen csak akkor működik, ha egyfelől képes is vagy rá, hogy megtedd a lépést, másfelől pedig MEG IS TESZED, ha így történik. Az üres fenyegetőzés nem működik - csak az ígéret.

2016. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
A baratnod egy prosti, ha nem szereted hogy massal kell osztoznod a pinajan akkor tenyleg szakits vele.
2016. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket! Megtortent a beszelgetes, elmondtam neki, hogy engem bant a dolog, de O csak azzal jott, hogy bennem van a hiba es, hogy rosszul kezelem a helyzetet. Barmit mondok es kerek, nekem soha nincs igazam. Ennek a kapcsolatnak a mai napon vegervenyesen vege lett.
2016. aug. 13. 12:09
 8/17 anonim válasza:
71%
Helyesen tetted! Persze mindent tagadott és rád hárította a dolgot. Ismerős a helyzet, csak a másik oldalról (sajnos én is gyakran viselkedem hasonlóan), ezért tudom mondani, hogy jó döntés volt, mert ez egy végtelen játszma. Egy megoldás van, kiszállni belőle.
2016. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ugy gondolom, hogy ez a leheto legjobb megoldas, arra , hogy nyugodt ember maradjak, de faj, mert allitolag mindketten ugy gondoljuk, hogy vonzodunk egymashoz, es ahogy megismerkedtunk, az eletunk is hasonlokeppen formalodott. Viszont ez alatt a fel ev alatt, ahogy megismertem, kategorizalni tudom ot, hogy O egy "energiavampir" rosszabb esetben "pszichopata", volt mikor megprobalta a barati tarsasagom szetszakitani, elvalasztani engem a legjobb barataimtol, de ez nem sikerult neki, mert nekem a barataim fontosabbak, mint egy ilyen no, arrol nem is beszelve, hogy neki nem sok olyan baratja van, aki igazan mellette allna (mivel egy baratjanak sem mutatott be, ebbol gondolom). Varom a tovabbi hozzaszolasokat. Koszonom
2016. aug. 13. 13:07
 10/17 anonim ***** válasza:
Aha, szóval hogyha veled van, akkoris az exeivel foglalkozik. Ez annyira béna, hát vagy beszélj vele erről, hogy ez zavar, hogy neki folyton csak az exei körül forog a világ, de ha már te sem szereted őt, akkor tényleg jobb lenne szakítani. Ha veled van, akkor miért nem veled foglalkozik? Talán azért , mert velük jobb volt, mint veled, és te meg esetleg csak egy ilyen pótlék vagy? Mert akkor nem kellesz neki, én amúgy a leírásod alapján szakítanék, mert ez már ilyen kritikus helyzetnek tűnik így leírva. De legalább az orrod alá dörgöli, nem rejti véka alá, így legalább tudható, hányadán álltok.
2016. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!