Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudom összehozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LACIKA1990 kérdése:

Miért nem tudom összehozni a második randit? Ne keressem, ne is írjak? Segítséget, tanácsot kérnék, nem bunkó hozzászólásokat.

Figyelt kérdés

4 hete (pont ma 4 hete). Randiztunk kb 3 hét után. Jól sikerült szerintem. Nagyon jót beszélgettünk, nevetgéltünk. Tehát nem egyoldalú volt a randi. Viszont azóta alig beszélünk, előtte órák hosszat naponta. Sajnos nem keres. Ha csak én nem keresem... Komolyan szeretnék vele második randit. Azóta párszor felhoztam, de most ide mennek barátnőkkel-haverokkal, oda mennek stb... (De azt mondta, hogy komoly kapcsolatot szeretne.)Emellett sokat dolgozik, ezt alá tudom írni. De mégis... Már kellemetlenül érzem magam, ha szóba hozom a randit. (Nem szajkózom óránként neki, nem rámenősködöm. Erre figyelek.) Nem akarom ezt a "Márpedig, ha Te nem keresel, akkor nem kereslek" dolgot bejátszani, de úgy érzem ahhoz sincs jogom, hogy a "Kés élére állítsam", hogy akkor most mi van. Tanácstalan vagyok. Mit csináljak?


Én 29F/Ő 22L



2019. márc. 10. 22:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt akartam írni, hogy 4 hete ismerkedtünk meg, csak elrontottam.

Még annyit, hogy sok fórumon olvastam a témáról, itt is olvastam, de gondoltam kiírom én is, mert azokat nem éreztem magaménak.

2019. márc. 10. 22:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, magától nem keres, mindig van kifogása miért nem tud veled találkozni, egyértelműen nem kíváncsi rád, bocsi. Sajnos nincs benne annyi, hogy megmondja őszintén.
2019. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ugy tunik, hogy nem te nem tudod osszehozni a masodik randit, hanem a lany nem kivancsi rad. Ne fuss utana, mert szemmel lathatoan nem akar toled semmit. Jatszd be nyugodtan, hogy nem keresed, de hidd el, o sem fog teged
2019. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen... Ez az én félelmem. Másfél év alatt, mióta egyedül vagyok, Ő az egyetlen lány, aki megmozdított bennem valamit. De hát ezek szerint ilyen az élet...
2019. márc. 10. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy FELHOZOD neki a randit? És mit reagál?

Mért nem találsz ki egy konkrétat és hívod el?

2019. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nyíltan rákérdeznék, hogy mit gondol, lehet-e folytatás köztetek, érdemes-e várnod a következő randira.
2019. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem konkrétan, hogy volna-e kedve eljönni délután beülni egy gyrosra, vagy bowlingozással egybekötött vacsira. De nem tudja, mert lehet lesz más programja, meg nem tudja, hogy mi is lesz, mert ide is kéne menni, oda is kéne menni. És ez tegnap délután volt. Ma 1x beszéltünk, hogy megyünk-e valahova, de hát így, meg úgy...

Hmm... De ahogy ezt most elolvastam, amit írtam, szerintem meg is van a válasz... Sajnos...

2019. márc. 10. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:

jó, de a 4 hét alatt csak egyszer vetetted fel ezt neki?

És rögtön azonnalra?

Miért nem pár nappal előre?

Mondjuk ha hétfőn kérded, akkor hogy jó-e neki az a hét, és mikor.

Ha nem, akkor a jövő hét, és hogy jelentkezzen, ha már látja az időbeosztását.

Vagy ajánld fel, hogy elkíséred egy tennivalójára, pl. segítesz hazacipelni valamit.

Ha 3 héten belülre nem jön össze ezek után, akkor nem akarja igazán.

2019. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek. Én is utálom az utolsó pillanatos dolgokat, mindegy kivel is van megbeszélve. Ha valaki aznapra talál ki valamit esélyes, hogy nem megyek el.

Próbáld meg pár napra előre elhívni, vagy kérdezd meg neki mikor lenne jó. Ha erre sem mond konkrétat, csak a majd valamikort akkor engedd el a lányt.

2019. márc. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!