Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régen randiztam már sajnos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

96peter kérdése:

Régen randiztam már sajnos, ezért kérnék egy kis segítséget tőletek.22 éves fiú vagyok és interneten megismertdm egy lányt akit elhívtam randira. A randi helyszínének pedig a Gellért hegyet választottam, aminek nagyon örült?

Figyelt kérdés
Hogy lenne jobb az első találkozásunk, ha lent találkoznánk, és együtt mennénk föl a hegyre vagy romantikusabb lenne e ha fent találkoznák a hegy tetejèn? Vigyek-e neki egy szál virágot vagy ne? 22 éves fiu

2018. aug. 10. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Lent. Kozosen fel a hegyre. Addig a punci is bemelegszik. Fent vannak bokrok, fak....tudod a tobbit.
2018. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lent, de beszéljétek meg, hogy melyik feljárónál, hisz több van. Virág teljesen felesleges, elhervad és macera cipelni. Csokit se ajánlom, mert az meg elolvad. Majd visszafelé hívd meg fagyira vagy jégkrémre. Fent a Gellért-hegyen nagyon drága minden, csak szólok előre.

Vannak útközben padok, esetleg üljetek le arra és akkor beszélgessetek, mert séta közben nem lehet beszélgetni.

Tudom, párommal sokszor megtettük és felfelé séta közben nem lehet beszélgetni.

2018. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább vigyél neki is, meg magadnak is egy flakon ásványvizet. Meleg lesz, és már az elején látni fogja, hogy gondoltál rá is ahogy átadod, nem csak a saját üveged nyújtod át. ;)

Üzenete: Megfontolt ember vagyok, előre gondolkodom.

Nőként nagyon örülnék ilyen gesztusnak. Jah, és ne fiúzd le magad. Légy férfi! ;) Sok szerencsét! :)

2018. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb lent talalkozzatok.

Virag nem felesleges. Cipelni kell es csak elhervad.

Jol behutott flakon viz viszont jo otlet.

2018. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 Lol nekem tényleg volt egyszer egy ilyen “randim”.
2018. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Lent talizz. Viragot ne vigyel. Nem divat. Vigyel asvanyvizet. Egy kesz pizzat,amit ketten megesztek. Pizzaszoszt. Papirtorlot. Egy kisebb puha konnyu takarot,amire lefekszetek utana napozni. Napolajat.

N/36

2018. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

jókat írtak a többiek.

de vigyél még füvet,meg gumit.

a csajok imádnak szívni.

2018. aug. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lentrol fel a hegyre vagy fentrol le a hegyre? Ki vagy te Zeusz? Vagy a hegylako? Esetleg mehetnetek a kalocsai szemetegetohoz is 😂
2018. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!