Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire figyeljek első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek első randin?

Figyelt kérdés

Facebookon már egy jó ideje beszélgetünk, látásból ismerjük egymást, de egynél többször nem találkoztunk.

Akkor bejelölt ismerősnek, azóta beszélgetünk, de most jutottunk el a randihoz. Mire figyeljek?

22/f a lány 19 éves


2019. márc. 15. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez veszett fejsze nyele, lépj tovább. Ha két ember összepasszol, nem számít, hogy ki mennyire elfoglalt éppen, és az sem számít, hogy online vagy élőben megy a beszélgetés, mert megy magától, bármilyen formában. Nekem akivel kapcsolat lett, azokkal ilyen problémák nem voltak, az, hogy egyik sem szólt eddig egy életre, más kérdés, de olyanból még sose lett kapcsolat, ahol a beszélgetést fel kellett éleszteni bármelyik félnek. Én most zártam le egyet, mert elegem volt, hogy én próbáltam életben tartani a témát, amióta csak szóba jött a személyes találkozó, csak éppen betegség meg egyéb teendők és a távolság miatt nem jött össze, a másik fél meg jött azzal, hogy neki élőben jobban megy. Nem, ez nem így működik, mert az elején neki is ment. Teljesen más az, ha valaki valóban nem pörög annyira online, mert az attól még megy, még ha csökkentett módban is, de nem kell felélesztgetni semmit.
2019. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálunk minden rendben van, egyéb okok miatt nem jutottunk el a randiig. Jó, kimondom, én voltam egy fosos beszari alak.

A beszélgetések tök normálisak, szoktuk egymást ugratni stb stb

2019. márc. 15. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!