Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás, mire figyelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás, mire figyeljek? Tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csütörtökön találkozok egy lánnyal. Félig meddig ismerjük egymást facebookon néha szoktunk beszélgetni utcán köszönünk egymásnak, de ennyi. Aztán csütörtök délutánra kitaláltunk egy közös sütizést meg ami még alakul. Mire figyeljek, adjatok tippeket. Az igazat megvallva ez lesz az első ilyes fajta találkozásunk, nem akarok beégni :)

2014. dec. 9. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj arra hogy betartsd az illemet.Kabátot lesegíteni,felakasztani,ajtót előre nyitni stb.Ez jó benyomást kelt majd benne.Legyél figyelmes vele,mosolyogjál,próbálj magabiztos lenni,tartsd a beszélgetést.Dióhéjban ennyi.
2014. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keruld a tul eros pacsulikat! Visszafogott, finom de ferfias illatot valassz es ne keveredjenek az illatok rajtad! Engem ezzel ijesztett el egy srac, fejfajditoan budos parfumje volt, azthiszem james bond 007 vagy mi... meg ra is kerdeztem, alig birtam ki mellette. Mostani parom ilata nagyon bejott elso randin is!! :) L21
2014. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Add önmagad, ne próbálj többnek tűnni, mint ami és aki valójában vagy! :) Hidd el, nem lesz gond, biztosan nagyon jól fogjátok érezni magatokat! ;) Többet nem írok, mert az előző hozzászólok már leírták, csak ennyit szerettem volna még hozzátenni.


22N

2014. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) A parfümhöz csak annyit fűznék, hozzá azzal nem lesz gond mert a hétköznapokon egyáltalán nem is használok így a töménytől én is rosszul vagyok :D
2014. dec. 9. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor oké:) ;)
2014. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyél előtte fokhagymát,legalább 4-5 gerezdet.Fingjál nagyokat,böfögj,mondd hogy jó segge van,mesélj neki az előző csajodról.Tuti siker.
2014. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kac-kac....
2014. dec. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!