Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy nem szeretnék találkozni vele? Többi lenn

Figyelt kérdés
Kétszer randiztam egy 27 éves sráccal- én 29 vagyok - de részemről nincs meg a szikra. Egy nagyon kedves fiúról van szó, aki intelligens, lehet vele beszélgetni, ugyanakkor azt érzem, hogy még nagyon gyerek. Sajnos nem tudok rá férfiként tekinteni, mindig egy tinifiút látok benne.

2019. márc. 16. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen: úgy érzed,hogy nem illetek össze,Te nem szeretnéd folytatni. Inkább mondd meg mint hiú reményt kelts Benne. Nyugidtan mondd el,hogy szimpatikus,de Te párnak más típust képzelsz el.
2019. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így. A tini fiút inkább hagyd ki.
2019. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Te nem tudod, hogyan mondj nemet, de őt tartod gyereknek xD
2019. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó jól írta.. ő a gyerek de egy nemet nem tudsz neki mondani hanem idegenektől kérdezed a megoldást a gyakorin. 😀
2019. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kettő válaszoló. Azért kértem tanácsot, mert nem vagyok gyakorlott az elutasításban és nem szeretném megbántani, mert ahogy írtam, nagyon kedves fiú. Valószínűleg az a problémám, hogy eddig mindig idősebb volt a párom nálam, fiatalabb még sosem volt.
2019. márc. 16. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem is baj, remélem megtalálod a neked való férfit, aztán jöhetsz nyavalyogni ide
2019. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 voltam, amikor megismertem a férjemet, ő akkor 27 volt. Mindig az idősebbekre buktam, de őt nem éreztem túl fiatalnak egy percig se. Sőt, abba szerettem bele, hogy kislánynak érezhettem magam mellette. Pl. kézen fogott a zebra előtt, megigazította a sapkámat, mielőtt kiléptünk a hidegre és még sorolhatnám. Szóval attól még, hogy 2 évvel fiatalabb, bőven érezhetnéd férfinek. Valószínű olyan a személyisége, amivel nem tudott téged megfogni.
2019. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos inkább azt érzem, hogy legszívesebben én védelmezném őt és nem pedig fordítva.
2019. márc. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!