Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja mindegyik pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja mindegyik pasi ezt velem az első randin? Fúk válasza érdekelne elsősorban.

Figyelt kérdés
akárhányszor randiztam, mindegyik pasi azt csinálja h alig néz rám. Meg lesüti a szemét, mintha nem is figyelne rám. Ez azért van mert nem mernek rám nézni mert szépnek látnak, vagy pedig nem érdeklem őket?? Melyik a valószínűbb?
2010. júl. 3. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos olyanokat fogtál ki akik nem gyakorlott randizók, félénkek, vagy tényleg annyira szép vagy, hogy zavarban voltak melletted.
2010. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Ha szépnek látnának akkor téged bámulnának egészvégig -.-

szal erröl ennyit


Pontozz le lécci,elakarom érni a 0% -t!!!

2010. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Azert, mert csunya vagy. Torodj bele.
2010. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szépnek látnak,és ezzel akarják elérni hogy te mégjobban figyelj rájuk.Hogy úgyérezd nem vagy elég jó nekik.És örülj neki!Én is így szoktam csinálni,jobb mintha állandóan téged nézne,meg mondaná milyen gyönyőrűek a szemeid stb.

22F

2010. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem mert hallottam olyat h aki tetszik annak a szemébe nem mernek belenézni meg ránézni. De utána meg még sms-eket is írtak szóval azért nem értem.
2010. júl. 3. 14:34
 6/12 A kérdező kommentje:
de ha úgy érzem nem vok elég jó nekik az miért jó??? És miért kéne örülnöm neki???
2010. júl. 3. 14:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem bíznak magukban és félnek tőle,hogy észreveszed,ha a szemükbe nézel.

Én így gondolom.

2010. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy nem akarnak folyamatosan téged bámulni? Egy idő után lehet, hogy kényelmetlenül éreznéd magad, esetleg ijesztőnek találnád.
2010. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha alig néznek rád, annak szerintem két oka lehet. Az egyik, hogy nem tetszel nekik annyira, a másik, hogy csak meg akarnak fektetni. Azért nem mer rád nézni, mert olyan szándékai vannak veled. Aki szereti a másikat, vagy tetszik neki és komoly kapcsolatot akar, az szerintem próbál mindig a másik szemébe nézni, keresni a tekintetét, abból is kitalálni, hogy a tetszik-e a másiknak.
2010. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de ha úgy érzem nem vok elég jó nekik az miért jó??? És miért kéne örülnöm neki???


Ha te egy olyan férfira vágysz aki állandóan teljesíti minden vágyad,és állandóan rád figyel akkor keress 1papucs férfit.Egy ideig lehet jól működne a kapcsolat,de utána ellaposodna.Jól tették a fiúk hogy kicsit visszafogták magukat,és elisérték a céljukat,hiszen te még mindíg rajtuk rágódsz,hogy vajon elég szépnek találtak-e.:-)Így legalább van még vmi izgalmas bennük,nem tárták fel az összes lapjukat.

2010. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!