Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek? Mi az ami már nyomulás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek? Mi az ami már nyomulás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a legtöbb nő nemszereti ha egy pasi túlságosan tapad és nyomul. Az sokszor elüldözi a csajokat, mert olyan hatást kelt, hogy mindenáron barátnőt akar találni, ez pedig nem igazán vonzó a nőknek. Ha jól tudom,a legtöbb csaj az erős, független, elérhetetlen pasikra bukik, és nem azokra akik mindent megtesznek azért hogy barátnőt találjanak. Viszont könnyű beleesni abba a hibába is, hogy mivel nem akarjuk túlzásba vinni a nyomulást, ezért annyira visszafogjuk magunkat, hogy a nő nem érzékel semmit abból, hogy mi most éppen nyomulunk rá. Vagy esetleg azt hiszi csak barátkozunk. Szóval hogyan legyünk kellően határozottak, de mégse túl rámenősek, hogy levágjátok, hogy többet akarunk tőletek mint haverkodás, de mégse legyünk tapadósak? Vagy ti mit gondoltok erről? Azért kérdezem, mert van egy lány, akivel nem igazán tudom eldönteni, hogy most mi is történik köztünk.

2019. márc. 18. 13:51
 1/1 anonim válasza:
Legyél konkrét, kérdezz rá a csajnál. Kérdezd meg mi a szitu, vagy hogy ő téged nyomulósnak tart-e, vagy ez így pont jó. Kérdezz rá, veszteni valód úgy sem lesz
2019. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!