Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak szerint a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szerint a nők bárkit megkaphatnak, de akkor miért zavarja őket az, ha a nők ki is használják az előnyüket és sokat szexelnek?

Figyelt kérdés
Hiszen, ha a nők keveset szexelnek, akkor a férfiak is keveset szexelnek.
2019. márc. 22. 15:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen az zavarja őket, hogy nem náluk van a kontroll, igaz?
2019. márc. 22. 15:49
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Az zavarja őket, hogy nem velük szexelnek, amúgy nincs baj a dologgal.
2019. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Akkor tisztázzuk: a nők sokat szexelnek, viszont viszonylag kevés pasival. Az átlag Janival senki, a jóképű Ferivel viszont minden hétvégén más.

A másik: nem feltétlenül zavarja a pasikat. Engem pl. nem érdekel, ha szexelnek. Viszont nem szeretnék olyan barátnőt, akinek sok szexuális kapcsolata volt. Ehhez szerintem jogom van.

2019. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Átlag Jani is rengeteget szexel, én épp azon fogom a fejemet néha, hogy a nők milyen fazonokkal mennek kézen fogva az utcán.


HAZUGSÁG amit itt az oldalon terjesztenek, miszerint csak a jóképű pasiknak van barátnője, és szexuális élete.

2019. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

"HAZUGSÁG amit itt az oldalon terjesztenek, miszerint csak a jóképű pasiknak van barátnője, és szexuális élete."

Én ilyet nem állítottam. Átlag pasi vagyok, és voltak barátnőim, néha összejön a szex. Viszont rengeteg idő és energia ráfordítása, baromi sok elutasítás, amíg ezt elérem. Napi szinten órákat töltök ismerkedéssel, hogy pár havonta/fél évente összejöjjön valami.

2019. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

#5


Azt írtad, hogy Átlag Jani-val senki sem szexel. És ez hazugság volt, hiszen te magad is beismered, hogy te is átlag pasi vagy, és volt nőd, szexuális partnered.


Egyébként meg örülj annak, hogy legalább időnkét van részed szexben, sokan akik itt vannak, még mindig szüzek.


Az, hogy nem fejlődsz, és nem javulnak az eredményeid, valószínűleg a hozzáállásod oka, mert elég negatív embernek tűnsz, bár ez már nem az én asztalom.

2019. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Azért, mert nem azzal szexelnek, akiket ez zavar. Azzal szexelnek, aki az élet nyertese, jól néz ki, van dumája, van egzisztenciája. Ezekből nincs sok, de ezeknek mindig jut szex gondolom. Aki nem tud igazán ismerkedni, annak meg semmi nem jut.
2019. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom, nekem nő létemre sok partnerem volt és a helyzet az, hogy ez eddig még egyiket sem zavarta akinek őszintén elmondtam. Az viszont szerintem igaz, hogy a férfiak felfele míg a nők lefele szeretnek kerekíteni, ez nálam is így van pont az ítelkezés elkerülése végett.
2019. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
7: az, hogy te képtelen vagy csajozni az miért a nők hibája? Elárulom, hogy nem a pénztárcát, az autót nézem amikor valaki elkezd udvarolni, illetve ha valaki nem olyan jóképű de mondjuk nagyon jó kisugárzása van akkor sehol nincs hátrébb mint az akinek jó a fizimiskája. Azt viszont egy nő sem szereti ha valaki csak rinyál és sajnáltatja magát, hogy neki miért nem jut annyi punci. Még egy szánalomszexet sem tudsz ezzel kivívni (nálam legalábbis). Inkább szedd össze magad!
2019. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

"ha a nők ki is használják az előnyüket"


Milyen előny? Azt hittem csak a férfiak beszélik be maguknak, hogy a nőknek előnyük van a társkeresésben. Mi nem derül?!?


Nyilván az zavarja a férfiakat, hogy a nők a férfiak egy nagyon kis részével élik a intezív, kiélős korszakukat, majd miután ebből kiöregedtek és sűrgősen kell találniuk egy stabil pénzforrást, a többiek hallgathatják a nemvagyokénolyan-t egy szexmentes házasságban.

2019. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!