Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak szerint a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szerint a nők bárkit megkaphatnak, de akkor miért zavarja őket az, ha a nők ki is használják az előnyüket és sokat szexelnek?

Figyelt kérdés
Hiszen, ha a nők keveset szexelnek, akkor a férfiak is keveset szexelnek.
2019. márc. 22. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen az zavarja őket, hogy nem náluk van a kontroll, igaz?"


Igen, az zavarja őket. Engem is ez zavar. És szerintem ez teljesen érthető és emberi dolog. Szerinted nem frusztráló, hogy míg az élet minden területére igaz, hogy a befektetett munka mennyiségével arányosan nő a siker esélye, úgy a legelemibb, legerősebb vágyadnál ez nincs így, hanem teljesen random és esetleges? Én abszolút így látom. Csak a nőktől függ, hogy lesz valakim, és nincs annál rosszabb, mint valamibe már érzéseket és reményt fektetni, utána koppanni a francba. És újra és újra és újra, miközben minden nap álló farokkal ébredsz és erotikus álmaid vannak, és szeretnél valakivel elmenni futni vagy moziba, vagy odabújni és filmet nézni, és úgy általában szeretnéd megosztani valakivel az életed, de nem kellesz senkinek. Rohadt igazságtalan az a túlhatalom, ami ebből a szempontból a nők kezében van. És az a vicc, hogy ők sírnak állandóan, hogy velük milyen igazságtalan a társadalom.

2019. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
"Csak a nőktől függ, hogy lesz valakim" Ez rajtad is múlik valamennyire. Engem sem bírtak a férfiak, utólag leesett, hogy legtöbbször én voltam a hibás.
2019. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"7: az, hogy te képtelen vagy csajozni az miért a nők hibája?"


Azért, mert az emberek nagyobb része nem tud csajozni, és általában csak a nők válogatásán dől el, hogy kinek lesz csaja.


"Azt viszont egy nő sem szereti ha valaki csak rinyál és sajnáltatja magát, hogy neki miért nem jut annyi punci."


Élőben nyilván nem rinyálok, mert nem vagyok hülye, ahogy más sem az. Itt meg miért ne írjam le az igazságot, úgyse tudod, ki vagyok.

2019. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Átlag Jani is rengeteget szexel, én épp azon fogom a fejemet néha, hogy a nők milyen fazonokkal mennek kézen fogva az utcán."


Cáfolom, ugyanis én átlag Jani vagyok, és nem szexelek rengeteget. De komolyan. Pont az a benyomásom, hogy az átlag az, aki kimarad. Az átlag felettinek, akár külső, akár személyiség tekintetében tűnik ki, értelemszerűen lesz nője, az átlag alatti meg belemegy olyanba, ami az átlagosnak nem kéne. Pl. neki jó egy buta és bunkó szolisp**sa, aki csak lehúzza pénzzel, mert mondjuk ő maga is primitív és ízléstelen, és így egy működő párt alkotnak. Aztán majd pár hónap után hajbakapnak valamin, majd megy a sok veszekedés meg pereskedés a gyerekért. De akinek mondjuk van két diplomája, tud helyesen írni, nem valóságshowkon nevelkedett, van ízlése, kultúrája és fogalma a világról, az nyilván nem erre vágyik, hanem egy megértő, megbízható társra, akihez mellette vonzódik is. Az erre alkalmas nők pedig pillanatok alatt elfogynak. Én azt látom, hogy leginkább 22-25 évesen van rá esély, hogy ilyet szerezz, mert ha addig nem teszed, akkor más lecsap rá, és akkor már b**hatod.


A helyes állítás itt úgy hangzik, hogy átlagos vagy annál jobban kinéző nővel átlagos férfiként minőségi (átlag feletti) kapcsolatot létrehozni irtó nehéz.

2019. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!