Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti mit engedtek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit engedtek meg elso randin? Hol a hatar?

Figyelt kérdés
Tobbszor megkaptam mar hogy tul sokat engedek elso randin es konnyu nocskenek neznek. Ezalatt ilyen kis aprobb dolgokra gondolok mint peldaul kezfogas vagy osszebujas. Tenyleg annyira rossz dolog ezt nem visszautasitani elso probalkozasra, ha tenyleg erdekel a masik?

2019. márc. 24. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1.) Mindenkinél más a határ.


2.) Tényleg azért nem fogod engedni a kezed megfogását, mert másoknak ez nem tetszik? Ők élik az életedet, vagy te?


Az élet minden területére igaz, hogy amíg van választásod, addig csak annyit és úgy csinálj, ahogy az neked belefér.

2019. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Nyilván hogyha tegnap találkoztatok először ma meg már randiztok is akkor valóban egy kézfogás vagy összebújás is elég sok. Én azért általában megismerem kicsit a randi jelölteket mielőtt sor kerül egy tényleges randira. Minek is mennék el vele randizni ha már előtte a beszélgetésekből kiderül, hogy tökre nem hozzám való. Mivel már sok dologról beszéltünk előtte, van egy alap szimpátia meg egyetértés nyilván több minden fér bele egy randin is. Bár én kifejezetten utálom ha egy randinak randi feelingje van és minden csak a párkeresés körül forog. Miért nem lehet csak elhülyéskedni meg beszélgetni random dolgokról?

De egyébként felnőtt emberek vagyunk. Szerintem annak sincs értelme, ha hetekig egy kézfogás se történik. Ha már minimálisan ismeritek egymást, megvan az összhang és biztos vagy benne, hogy nem csak egy éjszakára kellenél akkor szerintem teljesen rendben van az összebújás, csók vagy kézfogás.

2019. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Nálunk első randin volt minden,kézfogás,puszi,csók,és még a lakásán is voltunk,de nem feküdtünk le csak körbe vezetett.

Szerintem ezt te érzed mi sok és mi nem :D


Jaa és úgy volt az első randink hogy elötte nem beszéltünk,de kb fél évet/évet kerülgettük egymást a mukahelyen.Január közepe felé neki áltunk chetelni,február közepén meg megvolt az eslő randink.

Szóval ahogy érzed...majd adja magát a helyzet

2019. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem még egy csók is sok lenne az első randin. Egy ölelés szerintem ideálisabb kezdésnek.
2019. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más....

Én férfiként első randin nem tudok csókot elképzelni, de még kézenfogva járást sem. Mármint hogy én kezdeményezzem.

2019. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

abszolút helyzetfüggő: mennyire van kémia, összhang, milyen a hangulat. nekem volt többször, hogy csókkal, (szex nélküli) együttalvással végződött egy jól sikerült randi, de olyan is, amikor még a puszitól is zavarban voltam. ebben az utóbbi esetben csók is csak a 4. randin volt, mert hiába tetszett, még nem éreztem idejét. szóval nálam a csók simán belefér, ha úgy adódik, nem látok ebben kivetnivalót, szexelni még nem szexeltem első randin, nekem idő kell ahhoz is, hogy a vonzalom kifejlődjön. még a komoly kapcsolataimnál se éreztem a legelején brutál erős vonzódást, az elég ritka nálam.

26n

2019. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! ment mindenkinek a zold kezecske😊
2019. márc. 26. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a max az arcra puszi. Ez van, ilyen vagyok.:D
2019. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!