Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti milyen gyakran beszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran beszéltek az ismerkedési szakaszban?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit társkeresőn ismertem meg. Szimpatikusnak tűnik, már a találkozó is szóba került, de kicsit elbizonytalanít, hogy naponta csak egyszer üzen, és akkor is általában néhány mondatot. Csak én érzem ezt kevésnek egy komoly kapcsolat kibontakozásához? Vagy lehet, csak nem annyira szeret neten kommunikálni? Kinek milyen tapasztalata van erről?
2019. márc. 24. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is kevésnek érezném. Eddig minden komoly kapcsolatomban szinte a kezdetektől folyamatos kommunikáció volt. Nyilván ésszerűség keretein belül, ha valakinek dolga van akkor dolga van. Én csak magamból tudok kiindulni, ha valaki érdekel akkor folyamatosan keresem és ha dolgom van akkor is próbálok rá időt szakítani.

De persze, van aki utál írogatni. Szerintem mindenképpen beszéld ezt meg vele. Írd le neki, hogy ez a kommunikáció neked kevés, és kérdezd meg miért nem keres gyakrabban. Szerintem a válaszból meg hogy mennyire változtat ezen egyértelmű lesz, hogy mi a helyzet.

De én is úgy gondolom, hogy ennyi beszélgetéssel semerre nem halad egy kapcsolat. Én se vagyok nagy írogatós, szörnyű rossz vagyok válaszolgatásban mindig van egy csomó értesítésem. De a páromnak azonnal válaszolok és rengeteget beszélünk.

2019. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én (nőként) az a fajta vagyok, aki kifejezetten utál chatelni vagy telefonálgatni. Egész egyszerűen ez a kommunikációs forma nekem annyira személytelen és annyira alja, hogy semmit se ad hozzá egy emberi kapcsolathoz. Arról nem is beszélve, hogy mennyi időt elvesz, amim egyszerűen nincs ilyesmire. Napi 1-2 soros megkeresés bőven elég, ha közben tudunk normális időközönként találkozni. Ha napi 5-6 alkalommal ír valaki, az nekem már túl sok, akkor is, ha fülig szerelmes vagyok.

Az a lényeg, hogy egyezzenek az igények. Nyugodtan kérdezz rá, lehet, hogy nem akar zavarni, lehet, hogy nem annyira kommunikatív, ettől még ugyanúgy érdekelheted, de ha ilyen típus és te pedig gyakran kommunikáló típus vagy, az komoly súrlódásokhoz vezethet a jövőben is.

2019. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!