Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti amikor az ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti amikor az ismerkedési szakaszban vagytok szoktatok face-en is írogatni, ha épp nem találkoztok?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal, heti két-három alkalommal találkozunk. De a köztes időben nem nagyon ír face-en, max hogy a következő találkozót megbeszéljük.
2019. febr. 20. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Párommal mi neten ismertük meg egymást, táv régen 200 km volt. Mi persze, hogy irogattunk közben is.


Szerintem természetes, hogy néhanap ráírunk a másikra, akár minden nap lehet beszélgetni skype-on videóchat-en.

2019. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktam fb-n irogatni...
2019. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként szerintem van mondanivalója annak hogy valaki éjjel nappal írogat a másiknak. Akinek nincs élete napi 5-6 órát képes messengeren videózni.

Aki kiegyensúlyozott életű az maximum csak akkor ír ha szükséges. Nem kell a másik agyára menni meg lefoglalni. Nem örülnék neki ha egyfolytában írna valaki, mert unalmas.

2019. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont egy kapcsolat két emberen múlik. Ha te igényled a többszöri kapcsolattartást te is bármikor bepötyöghetsz egy "szia! hogy telik a napod?" at.
2019. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem facebookozom - de mi e-maileztünk helyette. Szóval az online beszélgetés megvolt.
2019. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a mai napig napkozben fb-n szoktunk írni egymásnak ha van valami mondandonk. És az elején is fbn beszélgettünk amikor nem találkoztunk. Telefonon van mobil net, WiFi szinte bárhol + facebooknak a messengeres applikacioja, olcsóbb mint az smsezes :) szóval ezért használjuk ezt a kombót mai napig, ha épp nem alkalmas pl telefonon felhivni a másikat. Pedig már házasok vagyunk. Kell tej, kenyér a boltból, megírom messengeren :P
2019. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akivel komoly, azzal keressük egymást találkozók közt is. A felület lényegtelen, a kommunikáció fontos.

Ahol csak a találkozók vannak megbeszélve, az nálam összejárás max, semmi több.

2019. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!