Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az illető megjegyezte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az illető megjegyezte, hogy nem tetszik neki a hajam kibontva, ahogy gyakran hordani szoktam?! Ez mennyire normális így hangot adni neki az első pár randi folyamán?

Figyelt kérdés

[link]


Nem az én hajam van a képen, az enyém vörös és kb 8 centivel rövidebb, de a lényeg, hogy az első pár tincset muszáj eltűrnöm (és így szoktam mint a képen), mert különben állandóan a szemembe lógna és zavar. Az első tincsek feltűzve vagy fonva valahogy sehogy sem tetszenek. Már kísérleteztem más verziókkal, de végül ehhez tértem vissza. Eddig még senki nem szólta le, hogy rosszul állna, de most megkaptam, hogy nem tetszik neki, hogy ott elől az eltűrt tincsek "le vannak nyalva".

Már nem is tudom hogy került szóba, de nem én kérdeztem tőle, csak valami kapcsán megjegyezte.Szerintetek is rossz így?

Tudom egyén függő is, de most csak általánosságban kérdem.


2019. márc. 26. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha csak simán megjegyezte, de normális hangnemben, akkor szerintem ez nem olyan sértő...most mégis mit mondjon, ha nem tetszik neki?
2019. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első pár randinak nem erről kellene szólni, főleg nem kellene hangot adni ennek. Ráadásul ha bejössz Neki mindegy,hogy milyen a hajad, az összkép a külsődről és a beszélgetés a belsődről pozitív képet kellene,hogy keltsen Benne.


Ha Te is szeretnél változtatni, és ezzel a sráccal tovább ismerkedni, hallgass Rá esetleg, próbálj más hajviseletet. De légy résen, és azért több kritikát ne tárj el Neki így, az elején!Ne hagyd,hogy rombolja az önbizalmad és növelje ezzel a saját egóját.

2019. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Elkezdte leépíteni az önbizalmadat. Ha változtatsz a hajadon, tudja, hogy tovább mehet.
2019. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem bunkó stílusba teszi, hanem csak megjegyzi, akkor okés, vagy lehet jobban tetszik neki ha máshogyan hordod. Ettől függetlenül úgy hordjad, ahogy neked tetszik.
2019. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez akkor is gáz. 1. Nem az első randik alkalmával kéne megjegyeznie.

2. Ez nem érzékenység kérdése, pofátlan dolog ilyet megjegyezni, és semmi köze nincs hozzá.


Ha már ilyen kis dolgok zavarják az ELEJÉN, mi lesz később? Ne hagyd, hogy megváltoztasson valaki.

2019. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A hajad, úgy hordod, ahogy neked tetszik.
2019. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudnia kéne,hogy mit engedhet meg magânak ismerkedéskor,és mit nem.Az ember moderál.Valószínű hatalmas az önbizalma,és ez az én szòkimondó tìpus vagyok alkat,ami inkább bunkóságba hajlik.És ezt szerintem nagyon nem illik .Vajon mit szólna,ha megjegyeznéd,hogy az öltözködési stílusa nem illik valahogy hozzá,nem tetszik neked.


Nem a legnagyobb haverod,az anyád,testvéred vagy a párod egyenlőre,hogy a külsődre megjegyzéseket tegyen.Ha már most nem tetszik rajtad valami,és ezt meg is jegyzi,akkor előre is vetít valamit.

2019. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Én biztos nem így fogalmaztam volna.

Először is pár randi után nem kritizálom a külsejét.

Másodszor sokkal jobban szeretem a pozitív tartalmú üzeneteket. Vagyis nem azt mondanám, hogy nem tetszik a hajad kibontva, hanem azt, hogy szerintem jól állna neked, összefogva.


Kicsit nyers, tapintatlan embernek tűnik. Ettől még lehet tisztességes, nyilván függ attól is, milyen hangnemben mondta.

2019. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem kritizálnék az első pár randi alkalmával. Majd úgy 10 év mulva esetleg... :D
2019. márc. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bence_ ***** válasza:

Ha tetszik egy nő kb észre se veszem, hogy egy tincse.

És igen, én is azt mondanám, hogy össze fogva jobban tetszik.

Biztos, hogy ő a nagy ő?

2019. márc. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!