Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre menj ha se online, se a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre menj ha se online, se a valóságban nem tudsz normális párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Online szinte kudarc, főleg ha a tarskeresőket nézzük. A legtöbb lány idióta, vagy valamilyen agybaja van. Vagy csak szexet akar (már ha nem kamuprofil vllt)

Online egyedül a felkapottabb játékokban tudtam barátnőt szerezni, de ilyenkor megvan a veszélye hogy 500kmre fog lakni.


Élőben minden normális lány foglalt, vagy nincs nála esélyem. Ha kevésbé normális akkor már nem alakul ki szerelem a részemről és semmi értelme az egésznek.

Sok barátom van, aki vagy középsuliban ratalalt a szerelemre, vagy egy öreg csajjal jött össze akinek volt 2 gyereke, vagy nagyon ronda/hülye barátnője van.


Eközben egy lány ismerősöm (nagy jóindulattal átlagos kívül belül) a munkahelyen havonta váltogatja a palijait.


Szóval akkor hogyan tovább?


2019. márc. 17. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Erre én is kerestem volna már a választ, de nem találtam. És már egyre jobban úgy érzem, hogy nem is fogom megtalálni soha. 31 éves vagyok. Én már feladtam, hogy valaki is boldog leszek.

Ha felmegyek valami társkeresőre, soha nem írnak vissza, de még szexet se találnék senkivel. Bár, én azért örülnék neki, ha valaki szexelni akarna, mert hiányzik a szex.

De már tényleg feladtam. Ha rólam van szó, egyszerűn nem jut eszembe más, mint hogy túl felszínesek a nők.

2019. márc. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Az önismeret útján a legérdemesebb elindulni.
2019. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Sose lesz normális párkapcsolatod, ha ennyire lenézed a nőket. Az lenne a csoda, ha nem kerülne el mindenki.
2019. márc. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem egy makulátlan testű, kigyúrt, magas és gazdag adonisz vagy, akkor baxhatod. Maximum csak a legrusnyább, leghájasabb nők fognak megtalálni. :) F
2019. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Nekem szerencsém volt, mert egy gyönyörű okos barátnőm volt, aki nagyon önbizalomhiányos volt. Így örült h egyáltalán férfi rá néz. Életem legszebb 1 éve volt, mert leste minden kivánságom és oda volt értem. Tényleg éreztem h megbecsül engem. Pedig én egyáltalán nem nézek ki jól és gazdag se vagyok és a szakmunkás végzettségem van. Ez mind addig tartott amig be nem került egy egyetemi diákszervezetbe, ahol ostromolni kezdték a férfiak. Így idővel elveszítettem sajnos. Bár tény bevallom, hogy nálam sokkal jobbat érdemelt.


Szóval a recept egyszerű keress egy 18-20 éves önbizalomhiányos lányt, majd ne engedd közösségbe :D 1 évig sikerült. Tehát nem szabad h szembesüljön azzal h nálad jobbaknak is kelhet

2019. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Tipikus bf...
2019. márc. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne engem is..
2019. márc. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Szerintem nincs igazad.

Élőben elismerem, hogy ha nincsenek lányismerőseid, akkor halálra van ítélve az ismerkedés. De online olyan lányokkal is kapcsolatba léphetsz akikbe sose botlanál bele sehol.


Társkeresőn a képek és bemutatkozó szöveg alapján keresnek a nők is pont mint te! Ha azok jók, akkor egyből találsz normális nőt akivel lehet azért nem futottál össze a valóságban, mert neki is pont hiányoznak az összekötő barátságok férfiakkal.


Szóval szerintem ma nagyon egyszerű ismerkedni...csak ugye nem minden pillanatban jön szembe egy olyan nő akivel épp klappolsz, ki kell várni.


Az meg hogy s.xet akarsz csak egy nőtől, messziről kiszagolják és valljuk be elég alpári dolog úgy megszólítani egy nőt, h "hello! Engednéd kihasználni magad?" (Ez jön le belőle a nőknek.) Ki az a buta nő aki ezt neked engedné? Minden nővel először normálisan kell ismerkedni és utána alakul majd ami köztetek van. Ha erős a vonzalom akkor s.x. Ha még több is akkor hosszú távú kapcsolat is. Szóval próbálkozni kell! Ma lehet nem jön össze, de lehet hogy holnap igen!

2019. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!