Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen személyiséggel tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyiséggel tulajdonságokkal bír egy koreai nő/lány? És mik azok a tulajdonságok amiket szeret egy (fehér) férfiben? És hogyan lehet őket elcsábítani?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata?

Először is, nagyon érdekel a kelet ázsiai kultúra, történelem de korea valamiért jobban megtetszet! szinte olyan mint japán és kina keveréke mindkét kultúra elemei megtalálható Koreában + A saját szokásai, szintén az étel, és ital különlegességek is érdekelnek


Másodszor tetszenek az ázsiai lányok, szeretem mikor egy lány nagyon cuki de közben tud szexi is lenni!


A koreai nyelvet pár hónapja tanulom már tudok irni és olvasni + 1-2 szót mondatot össze rakni


Van angol tudásom is



2019. márc. 28. 16:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
...és szerinted itt lehet olyan leírást adni ami igaz a sokmillió észak/dél-koreai nőre? Hmmm, érdekes.
2019. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem azaz érdekes hogy észak koreait írsz... miközben az egy elszigetelt totális diktatúrára épült állam
2019. márc. 28. 16:39
 3/22 A kérdező kommentje:
És nyilván ha valaki azt mondja Korea akkor a déli oldalra gondol nem pedig az északira
2019. márc. 28. 16:42
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Okés, akkor a déli állam összes nőjére jellemző tulajdonságokat keresel? Nem kicsit vagy ostoba...
2019. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Remélem valahol, ahol a magyar férfiakról általánosítanak, nem te leszel a példa...
2019. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát igen ez Magyarország ahol ha valakinek más a véleménye vagy más dolog iránt erdeklodik akkor meg van kővezve és nem szerencsére nem én leszek az általánosítás a magyar emberekről mert a magyarok többnyire befelé fordulós lehangolt mogorva nép aki még a saját fajtársám is át tapos...
2019. márc. 28. 17:05
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Aki itt kommentel gondolom kb. ismeri a Gangnam stylet, hogy szeretik a plasztikai műtéteket, a divatot, vékonyak, sötét hajúak. Valakire ez biztos igaz is.

Kb. mintha ott a magyarokról eszükbe jut a paprika, a karikás ostor meg a Neoton família. Esetleg Palvin Barbi, aki nem képviseli az összes magyar nőt.

2019. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Zárójelben - én ázsiai vagyok, nem koreai, szerintem nem igazán illenek rám a sztereotípiák. Valami igen, de a többség nem.

Ha egy echte magyar nőt akarsz beskatulyázni mert a koreai haverod érdeklődik, mit mondasz rá, milyen az átlag magyar nő?

2019. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Felsorolom azokat a tulajdonságokat amiket az eddigi magyar nőkben tapasztaltam!
2019. márc. 28. 17:11
 10/22 A kérdező kommentje:
Megjegyzem bizonyos sztereotípiák minden etnikai népre igazak legyen az most ázsiai magyar nemet angol európai
2019. márc. 28. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!