Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen személyiséggel tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyiséggel tulajdonságokkal bír egy koreai nő/lány? És mik azok a tulajdonságok amiket szeret egy (fehér) férfiben? És hogyan lehet őket elcsábítani?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata?

Először is, nagyon érdekel a kelet ázsiai kultúra, történelem de korea valamiért jobban megtetszet! szinte olyan mint japán és kina keveréke mindkét kultúra elemei megtalálható Koreában + A saját szokásai, szintén az étel, és ital különlegességek is érdekelnek


Másodszor tetszenek az ázsiai lányok, szeretem mikor egy lány nagyon cuki de közben tud szexi is lenni!


A koreai nyelvet pár hónapja tanulom már tudok irni és olvasni + 1-2 szót mondatot össze rakni


Van angol tudásom is



2019. márc. 28. 16:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De látom nagyon elmentünk a témától ennyi erővel mondhatnám a cigányokat hogy azokat jellemezze kapásból 8 rasszista rá vágná hogy csak negativ tulajdonságokkal bír... de közben meg talán csak 1-2 cigánnyal találkozott de szerinte az összes olyan...
2019. márc. 28. 17:15
 12/22 anonim ***** válasza:
75%

"Felsorolom azokat a tulajdonságokat amiket az eddigi magyar nőkben tapasztaltam!"



Tényleg nem kicsit vagy ostoba.

2019. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
44%

Ennyi erovel mindenfele tuladjonsagot fel lehet sorolni. Itt mindenki egyebkent jogos valszokat adott hogy nem lehet tudni de igen mindenki sik hulye itt... Szerinted.

De akkor valaszolok a tulajdonsagokrol: kedves,bunko, szep, ronda, kihasznalos, okos, hulye.. Ez olyan mintha valaki azt mondja hogy "feladom. Nem kell tobb parkapcsolat. Mindenki csak kihasznal" Akkor az azt jelenti hogy pl. a magyar nok legtobbje csak kihasznalja a ferfiakat? #hulyekerdesrecsakhulyevalaszerkezik

2019. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

"Milyen személyiséggel tulajdonságokkal bír egy koreai nő/lány?"


Nincsen két egyforma személyiségű ember, ez tesz mindenkit egyedivé.

2019. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

Kedves, aranyos, szemtelen, rátarti, tisztelettudó, faragatlan, karótnyelt, szabadelvű, elnéző, haragtartó, szeszélyes, érzéketlen, unalmas, eszes, butácska, rettenthetetlen, független, ragaszkodó, békés, barátságtalan, fásult, szégyenlős, bátor, türelmes, beszédes, makacs, álmodozó, gyakorlatias, szellemes, szórakozott, önző, lobbanékony, fukar, fásult, szorgalmas, együttérző, gyáva, maradi, nagylelkű...


Természetesen más-más nőegyénekre ezen felsorolásból más-más kombinációban fordulnak elő a tulajdonságok.

2019. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen és van személyes tapasztalatod ázsiai nővel?
2019. márc. 28. 21:00
 17/22 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, édes fiam.
2019. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak három koreai lányt/nőt ismertem közelebbről. Együtt látunk "vendégházban" Japánban több hónapig. A vendégház olyan olcsó szállás, ahol van egy kis külön szobád, a nappali, konyha, zuhanyzók pedig közösek. Afféle mini-kollégium. Ahol mi laktunk, ott 15-én laktunk egy kétszintes épületben, vegyesen férfiak és nők, többnyire japánok, és néhány koreai, taiwani, fehér.


Az első koreai lány (nő) egy rendkívül közvetlen és élervidám, mindenkivel barátságos nő volt. Szeretett főzni, jókat beszélgetni. Mindenki kedvelte, semmi negatív tulajdonságot nem tudok róla mondani. Kinézetre alacsony molett, arcra inkább átlag-vagy csúnyácska (azért nem ronda). 38 évesen szingli volt.


A második lány 20 év körüli, vékony, arcra átlagos. Iszonyú félénk. Valami pszichés gondja lehetett, mert akárki szólt hozzá, mindig összerezzent és ijedt arcot vágott. Pl. bejött a nappaliba, és észrevette, hogy ott van valaki, akkor hangos "ha" hangot hallatva hátrahőkölt. Ha ráköszönt valaki, ugyanúgy. Minden egyes alkalommal, mintha nem tudná, hogy vendégházban mások is laknak. Iszonyú sokáig használta a zuhanyzót, mindig várni kellett rá. Arcmosásnál meg úgy szétfröcsögette a vizet, hogy méteres tócsa lett a csap körül a padlón, amit úgy hagyott. Mikor szóltunk neki, hogy óvatosabban mosson arcot, félénken közötle, hogy nem tud máshogy arcot mosni, de utána legalább feltörölte maga után a vizet. Mindenki fura lánynak tartotta, amúgy is szótlan volt. Ennél jobban senki sem erőlködött megismerni. Egyszer egy beszélgetésből kiderült, hogy még szűz.


A harmadik lány 18 éves, kicsit vagány. Átlagos, csinoska. Kedves, barátságos volt amúgy, de afféle tinimentalitású. Ivott, cigizett. És őszinte büszkeséggel mesélte, hogy van olyan barátnője, akit ő szoktatott rá a cigire. Aztán visszament Koreába, és pár hónapra rá feltett egy közös képet Facebookra, ahol az új fiújával büszkén mutogatják, hogy magukra tetováltatták egymás nevét.


Tessék, ilyenek a koreai nők az én tapasztalataim szerint.

2019. márc. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Javítás: együtt "laktunk"
2019. márc. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted lehet általánosítani..olyanok mint itt a nők, kicsit visszafogottabbak..amúgy youtube-on sok videó van keletről nézegesd azt.

Nekem is a keleti férfiak tetszenek, én is idealizálom őket és mérföldekkel vonzóbbnak látom őket mint a magyarokat, csak sajnos tudom h ez önbecsapás és hülyeség keveréke..majd te is rájössz..

A keletiek nagyon pénz orientáltak(sok koreai videóban hallottam) azt ajánlom első körben kezd el a gyűjtögetést és a nyelvtanulást..de ott is foghatsz ki olyan nőt akinek mindegy csak külföldi partnere legyen és akkor nincs gond..amúgy kiábrándító tény h a koreai átlag sajnos nem különösebben szép az európai szemben sem nőben sem férfiban..

2019. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!