Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engem miért nem szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem szoktak hívogatni a pasik?

Figyelt kérdés

Egy idősebb, 40+ pasi mostanában minden nap felhív és beszélünk 1-2 órát. És egyszerűen nem értem, hogy a fiatalabb srácok miért nem csinálnak ilyet? Engem sosem szoktak hívogatni a randipartnereim, pedig imádnám az ilyen hosszas beszélgetéseket. És vannak lányok, akiket állandóan hívogat a pasijuk. Csak én vagyok olyan szerecsétlen, hogy nem kíváncsiak ennyire rám a pasik, vagy ez a telefonálás dolog a mai generiációból már kihalt?

22L



2019. márc. 29. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Na, most megint a fiatalabb férfiakat kéne szidni, ugye?
2019. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 komolyan az ilyen felhasználókat tiltani kéne, akik minden egyes kérdés alá, amit egy lány ír ki, egyből jönnek a “kamu” “biztos férfi vagy” meg hasonló utalgatásaikkal, mint amire most te is ki akartál lyukadni. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor ne írj semmit.
2019. márc. 29. 14:18
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Én régen hivogattam azokat a lányokat, akiknél épp alakulóban lehetett volna a dolog, de sosem vették fel a telefont, így aztán leszoktam róla.


Kérdező, alkalmazkodunk az igényekhez :)

2019. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondtam, hogy férfi vagy, de ezzel most elmondtál mindent. :D Túl átlátszó már ez a sok maszlag, amivel naponta hergelitek az embereket. El lett már ezerszer mondva: nem a kortól függ, ha valakit leszarnak.
2019. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

Ezért választják a huszonéves lányok a 40+-os pasikat pl.

Ilyenek miatt is.

2019. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
A középkorú, senkinek nem kellő csoffadt hapsik meg azért választják az ilyen lányokat, mert nekik még ennyi is elég. ;D Ha vezetékesről hív, az már igazi lovag.
2019. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6 azért egy sportoló milliomos 40-es nem hiszem, hogy senkinek ne kéne :D Sőt bármikor előbb elfogadnám, mint egy Xbox-függő huszonévest, aki nagy eséllyel úgyis csak megdugni akar. Legalábbis én elég sok csalódáson vagyok túl.


A kérdésre viszont még mindig nem kaptam választ, lányok, titeket fel szoktak hívni a huszonéves fiúk még randizás időszakában, vagy nem? :D Mert nekem ez eléggé hiányzik és fura, hogy kb egy olyan pasim nem volt, aki ezt megtette volna, csak már hosszabb kapcsolatban.

2019. márc. 29. 14:37
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Manapság már eleve nem annyira alap a hosszú telefonálgatás, mikor bármikor bárhonnan tudod írásban közölni, hogy merre jársz és mit csinálsz. Nekem voltak barátnőim még 10 éve, akik felhívtak és 2 óráig akartak beszélni a semmiről. Mivel félénk típus voltam, így udvariasságból nem mertem megszakítani a társalgást, de a hátam közepére nem kívánom ezt, mikor élőben is találkozunk gyakran. Valószínűleg ők is inkább élőben beszélnének, mint telefonon.


26/N

2019. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
#7 ilyen értelemmel lesz ott még csalódás. Valaki sportol és milliomos, meg naponta felhív, az már rossz ember nem lehet és tuti, hogy nem csak megdugni akar. Ah, hagyjuk is...
2019. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
A férfiak sohasem arról voltak híresek, hogy sokat telefonáljanak (tisztelet a kivétel), csak akkor, ha valami nagyon fontos mondanivalójuk van. Inkább a személyes találkozást részesítik előnyben....ugye vizuális beállítottságúak ők:)
2019. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!