Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engem miért nem szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem szoktak hívogatni a pasik?

Figyelt kérdés

Egy idősebb, 40+ pasi mostanában minden nap felhív és beszélünk 1-2 órát. És egyszerűen nem értem, hogy a fiatalabb srácok miért nem csinálnak ilyet? Engem sosem szoktak hívogatni a randipartnereim, pedig imádnám az ilyen hosszas beszélgetéseket. És vannak lányok, akiket állandóan hívogat a pasijuk. Csak én vagyok olyan szerecsétlen, hogy nem kíváncsiak ennyire rám a pasik, vagy ez a telefonálás dolog a mai generiációból már kihalt?

22L



2019. márc. 29. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
A férfiak közül is sokan szeretnek telefonálni, beszélgetni, flörtölni vagy csak érdeklődni napközben többször.
2019. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
8#as hat nehezen tudom elkepzelni rolad, hogy félénk lettél volna barmikoris :D
2019. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

12. Interneten mindenkinek nagy a szája, az nem jó kiindulási pont.


Kérdezőnek annyit akartam ezzel válaszolni, hogy attól, hogy valaki nem hívogat, nem jelenti az, hogy nem érdekled, van aki csak nem szereti a hosszas telefonálgatást, különösen ha mondjuk ő maga nem olyan beszédes.

2019. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

2 óra telefonálást bármikor elcserélnék fél óra személyes együttlétre.

F/40+

2019. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Vagy olyanokkal találkoztál, akikből kihalt.


Én a személyes találkozót preferálom és nem is tudom tartani a ritmust azokkal al ányokkal, akik random videón válaszolnak vagy hangüzenetben messengeren...egyszerűen nem jut az eszembe, hogy pötyögés helyett felvegyek az utcán egy videót magamról, ahogy a telefonnak beszélek.

2019. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Megadod a számod?
2019. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted az apád lehetne pasi még is mit akar tőled? Fiatal vagy lehet jól nézel ki, szexre kellesz másra nem! Kis ideig ez megy aztán talál szebbet fiatalabbat re meg ott maradsz egyedül,hogy hoppá ezt elcsesztem! Amúgy meg ha nem lenne pénze le se szarnád a férfit szóval a rosszlányok.hu nem itt van! ;)
2019. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!