Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és milyen szituációban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és milyen szituációban szoktak kezdeményezni nálatok a férfiak?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, nem vagyok duci, sportolok, egész szép az arcom, értelmes, kedves vagyok, vannak céljaim, nincs súlyos önbizalom hiányom, egyszóval nem hiszem, hogy lenne bármi különösebb oka, hogy nem kezdeményeznek nálam férfiak. Lassan két éve vagyok szingli és egy kezemen meg tudom számolni hányan közeledtek felém. Részegen buliban alkalmi kalandra persze lenne jelentkező, de ezen kívül? Manapság ez a jellemző vagy csak nekem nincs szerencsém? Az a tapasztalatom hogy manapság a 24-32 éves korosztály egyszerűen, ha szeretne is kapcsolatot nem tesz érte.
2019. márc. 1. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

"Az a tapasztalatom hogy manapság a 24-32 éves korosztály egyszerűen, ha szeretne is kapcsolatot nem tesz érte."


Azaz te sem? Kezdeményezz te.

2019. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nalam max interneten, látatlanban. Olyanok, akik mindenkire ráírnak a nagy számok törvénye szerint.

Meg buliban sem, szoval nem vagy ezzel egyedul.

A barátommal is ugy jöttem ossze, mint kiderült, hogy másokkal elhalt az internetes beszélgetés, igy en maradtam.


Hat ez van, nem vagyok egy alomno.

2019. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok potenciális férfiként tekinteni arra, aki tőlem várná a kezdeményezést. Nem értek vele egyet, hogy nőként kezdeményezzek, persze jeleket lehet küldeni, de az más. Ha gondolod kifejtem hosszabban a véleményem erről, mert szerintem nagyon nem jó ez a mentalitás, amivel gyakran találkoztam itt én is.


Ja neten, az a másik. A való élet mire való?

Nem tudom te miért gondolod, hogy nem vagy álomnő, nem hiszem hogy annak kellene lenni mondjuk.

Én sem vagyok 10 pontos, de azért elég rendben vagyok elvileg.

2019. márc. 1. 23:37
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

#3: 2019 van, nem 1919...


Amit pedig te magad nem teszel, azt mástól sem várhatod el. :)

2019. márc. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hozzám is csak ritkán jönnek oda. Inkább facen irogatna, de ahogy elöttem is irták, csak egy vagyok a sok közül, amibe ha beleogndolok elmegy a kedvem az egésztől.
2019. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én kezdeményeztem egy kb 5/10-es csajnál és bukó 😢

A kérdés jó, kár hogy nem érkeztek hasznos válaszok. Te dolgozol?

2019. márc. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bárhol, bármilyen szituációban. Egyetem, munkahely, villamos, metró, az utcán stb... Valamint online is szoktak, bár csak facebookom van, és nem vagyok ott se túl aktív. Ebből kifolyólag az online kezdemènyezők között nagyon ritkán találkozom a "mindenkire ráírok" típussal. Szórakozóhelyekre meg nem járok.
2019. márc. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Csak az itteni pasik agyában él az a képzet, hogy minden átlagnőn csüngenek a pasik, neki csakválogatnia kell belőlük... És amit írtál a bulikra meg az internetre, inkább az a jellemző sajnos.
2019. márc. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol és milyen szituációban várod, fogadnád el?


Buli: csak a, részegek jönnek, az nem jó

Internet: mire való a való élet, nem jó

...

Tömegközlekedésen: az még szerintem is merész

Munkahely: házi nyúlra nem lövünk...


És ilyenformán lassan elfogynak a lehetőségek. Barátokból tudsz párt transzformálni esetleg, de ahhoz kell megfelelő minőségű és mennyiségű ellenkező nemű barát. Nem egyszerű.


Szerintem nézz be a spejzba, hátha a kovászos uborka mellett van egy jó pasi. Vagy legyél nyitottabb.

2019. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Amit pedig te magad nem teszel, azt mástól sem várhatod el. :)"


Ha egy pasi akar, tesz érte, ha nem tesz érte az azt jelenti, hogy nem akar (vagy puhap*cs), olyan pasi meg nem kell akinek amúgy nem kellenék, csak ha már így felajánlottam kap az alkalmon, hiszen más esetben ugye tennie is kéne érte. Röviden így tudom elmagyarázni, az első lépés után persze kétoldalú egy kapcsolat és nem csak tőle várom, hogy tegyen meg mindent én meg semmit. De még mindig felajánlom a hosszabb kifejtésemet. :D A te mondatodat felhasználva akkor pl. azt se várjam majd, hogy a férfi jegyezzen el engem ha én nem vagyok hajlandó rá. Jó dolog az egyenjogúság, de azért nem szeretném, ha elfelejtenénk, hogy a két nem más, nem jobb vagy rosszabb, de különbözünk és ez jó, szeretnék rá férfiként tekinteni és szeretném magam nőnek érezni mellette 2019-ben is.



"Csak egy vagyok a sok közül, amibe ha belegondolok elmegy a kedvem az egésztől." Hát, nekem ilyen problémám nincs szerencsére. Szerintem az embernek tisztában kell lennie a saját értékeivel, hogy igen is többet tud adni annak a valakinek, mint bárki más. Bocs, hogy ezt mondom, de dolgoznod kéne magadon, mert ha te sem tudod mik az értékeid, akkor egy férfi hogy láthatná meg benned?


"Te dolgozol?" Hát inkább tanulok most megint, de közben dolgozom, igen, nem függök a szüleimtől ha erre vonatkozott a kérdés.



"Hol és milyen szituációban várod, fogadnád el?"

Bárhol, komolyan. Én is azt mondom, hogy igazából bárhol lehetne ismerkedni. Buszon, postán, bankban, közösségi eseményen, sörözőben, véradáson tényleg bárhol. :D Buszról pl. volt egyszer egy randim és véradáson után is odajött egyszer egy srác, de akkor kapcsolatban voltam, viszont nagyon értékeltem és biztos adtam volna neki egy esélyt, ha szingli vagyok.

2019. márc. 2. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!